Tv Box s Andoridem

Zdravím všechny.

Chtěl bych na chatu TV Box, koukal jsem po H96 MINI V8 na ali, jde mě o to, že mám neomezená data v mobilu, tak když už je mám, chtěl bych tv box, aby šlo Sledování TV, Netflix a vodafone TV, youtube a google play, kdybych chtěl něco doinstalovat.
Nemáte s tím někdo zkušenosti??
Díky za rady.

Pokud chceš něco super levného, mrkni na Roku TV. Je to schopné hrát naprosto všechny online streaming služby. V UK je běžně k dostání za £11 (1080p verze). Není to Android, kam můžeš nainstalovat cokoliv, ale pokud neplánuješ instalovat aplikace…

Další možnost je použít svůj mobil napřímo - mrkni na USB-C - HDMI kabely.

Já právě chtěl android, kdybych chtěl něco doinstalovat. USB C a HDMI kabely tu mám 3 a nefunguje mě ani jeden. Mám Realme 8 5G 4GB/64GB, kterej by to měl umět,ale nejde to.

Kamarad neda dopustit na Nvidia Shield TV.

Dalsi moznost je nainstalovat Android a Gapps (Play Store) na Raspberry Pi a koupit ovladac, ale to bude vyzadovat vice bastleni.

Tak jsem koupil toto. Tak jsem zvědav, co to bude umět.

$25? Super!

1157,-Kč přesně.

Tak mě ta krabička včera přišla. První dojem, je to rychlé, ale první dojem zkazil google play. Nic na tom nejde. NA to že to má Android 10, upgrade na 12,ale nic nejde. Netflix nejde, Youtube funguje, Sledování TV taky nejde. Netflix jsem musel stáhnout APK pro Android 7, to samé u Sledování TV, instalace pak v pohodě. Je to krkolomné, ale za ty prachy jsem spokojenej. Až na ty instalace aplikací.

Nainstaluj F-Droid a pak pres F-Droid nainstaluj Aurora a pak pres Aurora cokoliv jineho. Je to bezpecnejsi zpusob nez stahovat APK, protoze Aurora instaluje aplikace z Google Play Store.

To me napadlo, že tam narvu něco jiného. Zjistil sem, že je tam android 7,ne 12. Odpoledne na to kuknu.

F-Droid je alternativni store - neni to jina verze Androidu. Tzn. pres alternativni store nainstalujes Aurora (coz je taky alternativni store) a pak pres Aurora cokoliv jineho. Nektere appky budou vyzadovat Google Play Services, tzn. nebudou fungovat, ale tipuji, ze Netflix bude fungovat v pohode.

Pokud chces nainstalovat jiny Android, tak muzes kouknout na XDA, zda je tve zarizeni podporovane.

XDA znám, ale nejdřív musím zjistit, co je uvnitř. Ten F-Droid testnu

Tak F-Droid nepomohl. Ale stáhl jsem starší verzi Netflixu a Sledovaní TV a už to šlape. Trochu krkolomější, ale šlape to. Nemusel sem kupovat verzi s 64G, stačila by 32G.

Pravdepodobnost, ze tvuj TV box je podporovan komunitou na XDA, je pomerne mala. Vetsina zarizeni na XDA je znama (presny model / vyrobce). Ale za kouknuti nic nedas…

Nainstaloval jsi Aurora pres F-Droid? F-Droid je open-source repo (“store”) pro appky jako Aurora a Aurora je to co by melo pomoci stathnout appky z Google Play Store. Tzn. F-Droid → Aurora → Netflix

Nainstaloval, netflix a sledování tv me to nenašlo.

Aurora najde Netflix (vyzkouseno). Pro tu druhou appku pravdepodobne potrebujes login s CZ Google uctem.

Tak sledovaniTv teda není,netflix jsem teda našel, ale je k ničmu, nejde ovládat. Zatím to nechám tak, sledovíní a netflix mě jde. Až mě to na***e, tak budu koukat po firmware a hlavně jak na to.

A jde na to nainstalovat KODI ? To by možná vyřešilo většinu potíží.

Dalsi moznost je Plex, Emby a Jellyfin

Jsem zjistil, že je to klon tohoto