Sloučení několika asm souborů do jednoho projektu

Dobrý den,

stáhl jsem si ze stránek Microchipu jeden jejich ukázkový program. Po rozbalení jsem zjistil, že obsahuje čtyři asm soubory a pár jiných souborů. Nemohu přijít na to, jak z nich v MPLABu vytvořit jeden funkční projekt - nikdy jsem to nedělal, vždy jsem, pracoval pouze s jedním asm souborem. Poradíte někdo, prosím?

Děkuji.

Vlasťa Vlček

Jestli mají příponu *.mcw a *.mcp, tak to je ten projekt. Poklikáním otevřeš v MPLABU, nebo klasicky “File - Open”

microchip.com/stellent/idcplg?IdcService=SS_GET_PAGE&nodeId=2123&param=en022503

Ne ne …

Projekt tam není, to by bylo snadné :slight_smile:.

Jsou tam čtyři soubory asm. a pak:

data.h
wdt.lst
16f84a.lkr

Zkoušel jsem založit nový projekt, vložil jsem do něj ty čtyři soubroy asm., a do složky Linker Script jsem dal ten 16f84a.lkr.

MPLAB to přeložil bez chyby, ale když se podívám do výpisu zdrojového kódu, tak je tam jen jeden z těch asm souborů.
Myslel jsem si, že to pracuje nějak tak, že linker vezme ty čtyři asm soubory a při překladu je spojí do jednoho, nebo se mýlím?
Ale spíše to bude tím, že něco dělám špatně.

VL.

Zkusím to jinak :slight_smile::

V příloze je originál zazipovaný soubor s obsahem, jak jsem popisoval.

Zkuste ho, prosím, někdo rozbalit a podívat se, zda z toho budete moudří. A pokud ano, prosil bych o postup, jak z toho udělat projekt v MPLAB.

Díky!

Vl.
00828.zip (18 KB)

Cau, nasazel sem to vsechno do toho okna test.mcv a prelozilo se to vsechno a projizdi to 3 souborama krom calc, ale kdo vi jestly to bude funkcni ?
00828.rar (41.9 KB)

Prosím Tě, můžeš mi podrobněji popsat, co jsi kam nasázel a co MPLAB potřeboval k tomu, aby se přeložily všechny soubory do jednoho?

Máš určitě po překladu obsah všech těch čtyř asm souborů v jednom jediném pohromadě?

Vl.

Jo, promiň, přehlédl jsem přílohu … :slight_smile:.

Ony jsou otevřeny všechny čtyři asm soubory v samostatných oknech …

Podívám se na to, zatím dík za ochotu!!

Vl.

Kdyz kliknes do toho okna test.mcv na urcitou slozku pravim mysitkem das ADD… , najdes si slozku 00828 , vyberes vsechny 4 soubory .ASM tak se ti tam pridaj, pak to prelozis , sice to vyhodi par hlaseni (nezkoumal sem co to je to presne zza hlasky) ale de to, bohuzel tet se na to nemuzu kouknout /sem praci tady MPLAB nemam) tak nevym jak se to okno jmenuje, sou tam otevreny ty 4 .ASM a jedno velky s tim co se ti prelozilo , pokud to budes krokvat uvidis ze to projizdi 3 souborama, WDT je tusim hlavni, zbytek podrüzny, sou tam naky podmynky na kterych se to zasekne ale dou preskocit

PS: vysvetluju a pisu jak tatar :unamused: