Propojení PIC18F4550 a PICkit 3 funguje pouze na demo board

Ahoj mám problém vlastním pickit 3 skvěle šlape na demo boardu s configem ocilátoru intio 67 ,vše šlape .
Problém je když připojíém pic na nepajívé pole vše je zapojeno takto :
ww1.microchip.com/downloads/en/D … 39632e.pdf

pic18f :
pin 1 ::>> pickit3 pin 1
pin 1 ::>> + 4.0V
pin 11,32 ::>> +4.0V
pin 12,31 ::>> GND

pickit jde na přimo
1 mclre
2 +
3 -
4 rb 7
5 rb 6
6 nc

Používám c jsem začátečník v mplab x mi píše
Target device was not found. You must connect to a target device to use PICkit 3.
Jsem bezradný vše šlape na dešmoíboardu rozjíždím i segmentovku ale takto jsem uplně bezradný.´ˇ
Cílem my bylo použít vnitřní oscilátor nějakí napády ???na VDD VSS napětí menší o 1 v tedy 3v po připojení pickit 3 18 m Volt.
Skoušel jsem i záměnui za druhý 4550 nepomohlo to k napejíní používánm stabilů .zdroj můj program na test :

#include <p18cxxx.h>
#pragma config LVP = OFF
#pragma config WDT = OFF
#pragma config FOSC = INTOSC_EC // internal oscillator, RA6 = clock out
#pragma config MCLRE = OFF // MCLR is disabled

void main (void)
{

TRISD = 0b00000000;

while (1)
{

PORTD = 0b01010101;

}

}

:arrow_right: administrator: přejmenováno z "Problém s připojením pic 4550"

Zdravím, pic kit 3 nemám, ale ze zkušenosti s kit2 je třeba prověřit správnost připojení 5 vodičů na cpu plus, minus, mclr, rb7 a rb6. Měl by jít programovat i samostatný brouk - potom není třeba napájení, brouka v desce by napětí z programovadla namuselo utáhnout, to pak chce vlastní napájení.
V mplabu vybrat typ programátoru a dát konekt, ve výsledném okně se objeví připojené zařízení, pokud je správně připojen cpu také jeho typ. Uživatelský program v tomto případě je aplikován až po korektním připojení cpu do ide. Není také marné udělat si redukci na programovadlo s připojením na patici, do které posadím daný brouk a mohu vyloučit chyby na desce.