Prehrávač WAV s ATtiny85 z SD karty

Našiel som zapojenie prehrávača WAV súborov z SD karty pomocou ATtiny85, ale aj keď som urobil všetko podla schémy a nahral firmware do mikropočítača, nechce mi to bežať. Nemáte niekto skúsenosti s podobným zapojením aby ste mi poradili kde môže byť chyba? Z reproduktora po vložení karty vychádza taký jemný bzukot, takže to vyzerá že to žile ale nechce to hrať. Tiež v schéme nieje označený jeden kondenzátor tak som tam dal 100n. Napájané to mám z dvoch 1,5V bateriek.
Stránka s zapojením :
mikrozone.eu/pluginy/content … content.26

Dufam ze pre zaciatok si pouzil mono verziu, kartu mas dobre sformatovanu, zvuk mas skade ? pouzi napr GOLDwave a prekonvertuj napr mp3 do spravneho formatu. Zle naprogramovany procesor ?

Použil som 512 MB SD kartu, a firmware som nekompiloval, len som nahral te skompilovaný zdroják .hex mono. Može byť že som nesprávne skonvertoval wav. Nevedel som totiž prísť na to ako sa konvertuje do wav LPCM formátu.

Ahoj
Mrkni na: svetelektro.com/modules.php?name … ic&t=11278
tam to taky jeden pokoušel stavět ale nevím jak to dopadlo. Já to chci taky zkusit postavit ale zatim nemam součástky. Ještě mně zajímá jak má být nastavený FUSE? Tys je nějak nastavoval?

Nenastavoval som nič. Ja som prakticky taký amatér, ja ani neviem na čo poriadne to FUSE slúži a kedy sa musí či nemusí nastavovať…

Ja len pre informaci. Skúšal som to zapojiť všelijako, ale bez úspechu, a na jednom fóre som našiel tiež niekoho kto to skúšal postaviť, no tiež sa mu to nepodarilo sfunkčniť.