Plošné spoje z allpcb.com a clo

Zdravím všechny kutily

Objednal jsem si plošnáky z allpcb.com, první vzorek zdarma, ale na co jsem pozapoměl, je to clo a DPH.

Nevíte někdo, nejlépe, kdo už si tím prošel, jak to dneska přesně je, nebo spíš, co musím udělat, abych nemusel dávat poště výpalné, to co dám poště, počítají k ceně zásilky.? Na stránkách celnicka je sice návod, ale to se týká ČP.

Jestli se nepletu, naši poslanci zatím nestihli daný zákon přijmout. Clo a DPH se tedy platí zatím postaru - předpokládám že u plošňáku se zásilka vejde do limitu a bude bez cla a DPH.

Objednávali jsme plošňáky z AllPCB cca 3 týdny zpět a zatím dorazily stejně, jako kdykoliv předtím.

Dík za info.

Tak první objednávka DPS přišla zcela zdarma. Super kvalita.

Honzo, je to hodně o štěstí. Párkrát mi přišly desky z ALLPCB za nějakou tu 100$ a mělo to tak úspěšnost 50/50, že to DHL zachytí.
Víc se mi osvědčilo JLCPCB, za pár kaček se to tam dá i osadit a hlavně dělají nerezové šablony v custom rozměru bez rámu.

Jak zachytí DHL? Oni me to právě přivezli.

DHL, Několikrát mi to dovezli bez jakýchkoli celních opičáren.

Tak sem měl asi štěstí. Uvidím příště. Na ty JLCPCB kuknu.

Jlcpcb beriem tu 2 dopravu tusim euro packet, sice to je za 8E, ale za 10dni je to doma, narozdiel od tej prvej moznosti co je 30 a viac dni.
Navyse bezproblemove dane.

Pac ked by som zobral tu lacnu a dlhu postu ked zaplatim 4E vypalne poste tak som na tom rovnako akurat si pockam o 20dni viac.