PIC-PRESTO

Zdravim,

chcel by som sa spytat aky nazor mate na programator PIC-PRESTO, a ak ho niekto aj vlastni tak ake ma skusenosti (teda ci funguje, ci sa daju programovat vsetky podporovane obvody…) ??
Ja by som ho chcel hlavne na AVR a x51, a iny lacnejsi som nenasiel (neberiem do uvahy programatory, ktore si mozem zhotovit…).

Za odpoved vopred dakujem.

Raději bych si zakoupil nejnižší Xeltek nebo Elnec. Jejich cena je sice vyšší, ale pokud programátor kupujete, tak je to dle mého názoru vhodnější do něj investovat více.

Pokud byste měl zájem, mohl bych Vám obstarat programátor Weilei VP-180 s výborným poměrem cena / výkon. Stačí mě kontaktovat.

A proč ne PRESTO ? Co je na něm špatného.

2Petr: ked som si porovnal pomer ceny a vykonu u PIC-PRESTO a u Weilei VP-180, tak o PRESTE tiez uz neuvazujem…

Přesně ja píše JohnnyKos v dalším příspěvku. VP180 je o polovinu dražší, ale umí toho mnohonásobně více. Na Prestu není nic špatného, ale dle mého názoru to jsou vyhozené peníze, protože stačí dát o trochu více a máš mnohem lepší programátor, u kterého máš jistotu, že bude umět naprogramovat i obvody, které ještě nejsou na trhu (až mu v budoucnu aktualizují SW).

Samozřejmě si můžeš říci, že ti Presto stačí, ale pravda je, že Presto je z velké části nahraditelné programátory, které si můžeš za pár korun postavit podle návodu z internetu. O VP180 nebo o nižších řadách Elnec a Xeltek se toto již říci nedá.