MPLAB - v nabídce starší verze 8.15a chybí procesor 12F1840

Zdravim,

Mám MPLAB v8.15a, a procesor 12F1840, ten však neni v nabídce procesorů. Je možné aktualizovat nabídku a ponechat si verzi 8.15a, a nebo je potřeba instalovat novější verzi? kde už procík bude?

:arrow_right: administrator: přejmenováno z "MPLAB - v nabídce chybí procesor"

cau . urcite aktualizovat . pridanim necehosi z notejsi verze nelze . uz se to tu resilo …

sakra práce, dřív sem to tu už řešil, pač mě štvalo že při rolováním kolečka na myši, se text pohyboval jen o jeden řádek (jeden krok kolečka=jeden řádek), ve verzi 8.15a je to pohybovalo o tři řádky, a to mi dost vyhovovalo, jak je to u nových verzí??? o kolik řádků se skočí při jednom kroku kolečka myši??? nebo už sou nový verze vychytaný a dá se to nastavit??? nastavení ve windowsu na to nemá vliv, nebo alespoň dřív nemělo.

Díval jsem se MPLAB IDE v8.6 obsahuje PIC12F1840

a můžete mi prosim kouknout, kolik řádek poskočí při jednom kroku kolečka na myši ??

Jsme na fóru, tykejme si. Pokud myslíš při psaní programu, tak to skáče o 3 řádky.

myslim ze to tam de nastavit, Honza3 uz tu to nekde psal tusim

zkusil sem nainstalovat poslední verzi (8.83) a naprosto výborný. počet posunutých řádků od jednoho kroku kolečka na myši reaguje na nastavení myši ve windowsu, takže sem si hnedka nastavil skok o pět řádků :slight_smile:
jen mi to vyhazuje po spuštění dotaz na zobrazení absolute a relocatable hodnoty, vim že to tu je, tak to eště pohledám. Jinak, moc díky :slight_smile: