Makefile WinAVR vs Arduino

Zdravím, tak jsem se snažil kompilovat tenhle program pro atmega32 ( grbl-atmega32/grbl at master · walmis/grbl-atmega32 · GitHub) přes WinAVR a tohle mi to vrátilo. Asi to nějak nepůjde ochcat a budu muset opravit si program v arduinu podle svého gusta. Potom vygenerovat hex a ten nahrát třeba přes USBASP. Jen přemýšlim proč to dělá chybu. Podle mě to je psaný normálně v C, tak kde je zakopanej pes, se v tom moc nevyznám jak funguje arduino a jejich překladače… To nemůže najit knihovný přitom tam jsou v těch složkách

Nemáš tady celý kód, ale podle toho, co vidím bych řekl, že tam chybí *.H soubory s funkčními prototypy.

Celý program je v tom odkaze, skládá se z několika, knihoven, přes arduino ho normálně zkompiluju, ale přes avrstudio už to vyhazuje tyhle hlášky. Ale přitom se na sebe odkazujou.

To jsem přehlédl … Ale přes co tedy - WinAVR nebo avrstudio ?

Zkoušel jsem to přes oba a stejný chyby, jestli to není tim, že to je psaný pro arduino. Jen mě to nedává spát jak to je vlastně dělaný.

Vytvořil jsem Executable C project v Microchip Studiu 7 (přejmenované AVR Studio 7), nakopíroval a naimportoval zdrojáky do projektu a podařilo se to přeložit. Pár Warningů to sice hodilo, ale F_CPU jsem dodefinoval a zbylo tam předefinování rychlosti UARTu, protože .H soubor je importovaný na více místech. Do hloubky to studovat nebudu, ale přeložit to šlo.

Tak už jsem to vyřešil neumím psat negaci