Hotová rutina v asembleru pro komunikaci PIC s EEPROM 93C46

Už několik dní se pokouším rozchodit komunikaci mikrokoleru PIC s EEPROM 93c46. Nemáte prosím někdo nějakou jednoduchou rutinku na tuto paměť v asm?
Děkuji moc Martin.

:arrow_right: administrator: přejmenováno z "MC PIC a 93Cxx žádost o pomoc"

Ale hej, trebars moja konstrukcia mikrozone.sk/pluginy/content/con … content.36

Teda Jaromíre jak si věděl, že to potřebuji na podobnou konstrukci jakou jsi mi poslal? :open_mouth: No, nyní jsem zjistil, ze 93Cxx stačit nebude (malá kapacita), tak zkouším 25Cxx. Zatím také bez úspěchu. Na tvoje rutiny se podívám a zkusím to rozchodit. Předem děkuji za odpovědi na mé případné dotazy.
Díky Martin

Komunikaci s EEPROM 93c46 jsem už rozjel. Někdo mne uvedl v omyl, že pokud budu mít na sběrnici SPI připojen jen jeden obvod, nemusím se starat o CS a stačí ho dát na kladný pól napájení. Pokud ovšem budu chtít měnit obsah této EEPROM, budu muset s tímto vývodem čarovat, a v tom byl zakopaný pes. Ještě tednou děkuji Jaromirovi, že jako jediný mi odpověděl a nakopnul mne správným směrem.
Co mne ještě stále trápí je EEPROM ATMEL 25F1024. Podle všeho by s ní měl komunikovat PICKIT2. Pokud ji správně při pojím, a dám číst, načte mi to nějaká data, která se v malých detailech liší od čtení druhého. Pokud ji dám smazat, nebo něco vepsat nic se nestane. Nevím, kde dělám chybu.
Ahoj Martin.