Čekajíci program na PIC10F206

Zdravím
Tak už jsem vzdal něco vytvořit sám to bych taky nad tím mohl strávit celé mládí :smiley: .Potřebuji program (zdroják)aby pokaždé hodině změnil stav na GP1 a GP0 na 2 až 3 sekundy může to být v HI-TECH C nebo ASM díky

jen sem doplnil to co ti tam chybelo …, MCLR je zaply

Ok tak to je ono co jsem potřeboval a ještě taková maličkost mě to funguje proti napájecímu napětí to znamená že tu led diodu s odporem musím zapojit mezi +5V a GPIO já bych potřeboval aby to fungovalo proti zemi GPIO a ZEM díky

a co ti brani tu ledku zapojit tak jak potrebujes ?
nebo upravit program ?

Ten poslední příspěvek beru zpět chyba byla mezi židlí a pracovním stolem v mém kutlochu :smiley: ještě mi zbývá navrhnout tišťák a nalepit to do něj .

Nešlo by to udělat pomocí přerušení?

Kdyby tento typ mcu nějaké přerušení měl, tak by to určitě šlo, ale bohužel nemá.

slo by to udelat i pres timer, ale jen sem upravil ten jeho nefunkcni program…ktery si sam napsal

Jenom taková drobnost - odkdy má hodina 3602 sekund?

a kde si k tomu prisel ?

No jen že 3600 sekund čeká, potom dvě sekundy svítí, pak zas 3600 sekund čeká, pak zas dvě svítí… atd. Za den to udělá 48 sekund odchylku.

zadani bylo

to bylo splneno, 3600s + 2s ,a jak si popsal sam ,
nikde nema hodina 3602s
a od ceho to udela 48s odchylku ? nikde neni zminka o hodinovou synchronizaci s casem … :wink:

No jak myslíte, nemám chuť se dohadovat o kravinách. Chytrému napověz…