Beacon128 - datasheet

Zdravím všechny

Dostal se mi do ruk modul Beacon128, ale nějak nemůžu najít datasheet, který by obsahoval popis, jak s tímhle modulem komunikovat. Našel jsem datasheet pouze s popisem jak a co to vše neumí + výkres rozměrů.
Nevíte někdo jak na ně?

Cau,nejka me to nadhodilo nRF52810

Dík, vyzkouším. Já hledal a asi blbě, když sem nenašel vůbec NIC.

Tak jsem to přes UART nezprovoznil, ale našel jsem odkaz, který mě mate.

Foto je jiné jak jejich definice pinů.

Edit: Sundal sem ten plech z toho bazmektu a nevíte někdo co to je za IO?

Když sem to zadal do googlu tak mi to našlo skleničky na capučíno.

je mozny ze jsou 2 verze,skus napsat vyrobci nebo do dratku …
nebo hokus pokus,merit odber a skusit ho probudit …
PS:kdyz to rozchodis dej vedet

To jsem zkoušel včera, VCC a GND je jasný, piny přes odpory 4k7, saleae logicem jsem kontroloval co se kde děje, IRQ a MISO je OUT, a zbytek nevím. Jediné co jsem dostal s MISO že po resetu posilá 115200 kb 0x01,0x64,0x16,0x27. Víc sem z toho nedostal.

Edit: Tak jsem dostal odpověd,
A já C neumím, tak nevím co s tím.

Kde jsi koupil beacon128? Beacon128 je modul SPI, poskytujeme demo kód pro vaši referenci. Můžete si jej stáhnout z našich webových stránek.
souborA zde soubour

nevipada to zas tak spatne

	prc0 = 1;    //保护位0=1;允许写
	prc1 = 1;
	prc3 = 1;
	
	cm02 = 0;    //等待模式时,不停止外围功能时钟
	cm05 = 1;    //主时钟停止
	cm06 = 0;    //CM16、CM17有效

koukal jsem na ten priklad a nevipada to zas tak strasne ale je to na dlouho to rozlousknout

jinak osobne nesnasim moduly ktery potrebujou konfiguracnich 100B kvuly 1B odeslanymu

PS: me staci tohle :To je možné ovládat jakýmkoliv externím mikrokontrolérem integrujícím BLE stack a aplikacemi prostřednictvím standardního Bluetooth HCI rozhraní.

Zítra něco zkusím v Arduinu, mám tu 2x atmegu 1284 a leží mi tu esp32, snad se mi něco povede.
A jak píšeš, jde mi o přenos int32_t z 1 do 2 1x za vteřinu a chtěl jsem nahradit, jen z čisté zvědavosti, komunikaci mezi 2x HC06, která do teď funguje super.
Dík za snahu.