AVR studio

Zkouším si “hrát” s procesory AVR. Bohužel mi nejde naistalovat AVR studio verze 12 ani verze 13. Při instalaci se vypíše hláška "V aplikaci Setup.exe došlo k problému a je třeba ji zavřít. " . AVR studio verze 12 nebo 13 potřebuji pro připojení a využívání AVR DRAGON. Na PC mám naistalovány XP.
Porádí někdo?
Dík

Standardní chyba aplikace - jedině ti poradím zkusit aplikaci nainstalovat na jiném počítači nebo na jiných XPčkách (za předpokladu, že máš v počítači více OS). Pokud Studio nainstalovat půjde, tak máš něco s Windows. V tom případě ti poradím jako správný operátor hot line :smiley: - přeinstaluj si Windows.

škoda, že nepíšeš, co to přesně říká za chybu. V mém případě to byla stará verze MS installeru, pomohla instalace SP2. Pepa

no ja s AVR studiem problem nemel a je pravda ze sem ho pouzival pod WIN XP SP2, VISTA ULTIMATE i WINDOWS 7 BETA a ani v jednom s OS nebyl problem. Jeste ti mohu poradit linux a dude ale to se ti asi nebude chtit presedlavat z Win na Unix :slight_smile: jinak doporucuju nahodit na XP - SP2
instaluj.cz/microsoft-windows-xp-service-pack-2

jinak ja osobne pouzivam AVR STUDIO 4.16 dostupny po kratkem vyplneni dotazniku primo na strankach ATMEL
atmel.com/dyn/Products/tools_card.asp?tool_id=2725

jinak by to opravdu chtelo primo tu chybu co ti to hlasi

Naistaluj si 4.15. V 4.16 je chyba prehajvujuca sa tak, ze nemozes naprogramovat bootloader sekciu cez USB (MKII, Dragon). Na www.mcu.cz je ale v prislusnej diskusii bugfix a s nim to uz ide. Na strankach samotnho Atmela je o tomto “ticho po pesine”

popravde ja s bootloaderem nemel problem
pouzivam Uniprog USB