4WD smart robot car

Ahoj, pořídil jsem si hračku k Vánocům. Viz: 4WD smart robot car Přes několik nedostatků (Zdroj s americkou vidlicí, chybějící Arduino UNO) Jsem si Začal s vozítkem hrát. Místo UNO jsem použil NUCLEO-H743ZI2, které se mi doma válelo v šuplíku a má konektor kompatibilní s UNO.
A teď problém, jakým způsobem se provádí otáčení vozítka? Zkusil jsem tradiční metodu dát na jednu stranu reverz (Kola jedné strany se točí opačným směrem než druhé) a vozítko se zastaví a neotáčí - motorky to neutáhnou. Podobně to dopadne i pokud jednu stranu zastavím. Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Jde ovládat každý motor zvlášť?

Schémátko nemáš? Z toho by šlo určitě vyčíst, jak to ovládat.

Ahoj, omlouvám se za pozdní odpověď. Děkuji za Vaše odpovědi.
Schéma se mi podařilo pracně získat. Umím řídit každou stranu zvlášť. Naučil jsem se otáčet autíčko a objevil jsem záhadu proč se neotáčelo. Pouštěl jsem malý výkon do motorků.
Ale narazil jsem na další problém, jak zajistit správný úhel otáčení? Zatím při otáčení pouštím motorky jen na konstantní dobu (řádově několik desetin vteřiny), ale neumím se trefit do správného úhlu. To je nepraktické protože musím autíčko zastavit pootočit o pár stupňů a opakovat to dokud není v požadovaném směru a pak ho teprve rozjet. (Řídím ho IR dálkovým ovládáním).
Jinak mám ještě problém s bluetooth, na to ale založím nové téma.
Vše nejlepší do nového roku.