CDI zapalování

Děkuji za rady. Blokovací kondenzátory mám na všech vstupech. Na 12V z baterie mám transil s Ubr = 15V. Za stabilizátorem mám 2,2uF v keramice, to je daný datasheetem a pak mám 3 elektrolity, 1uF 470uF a 1000uF, na filtraci různých frekvencí. Kam mám vložit ten L-C-L článek? Až za to? A jaký by si doporučil hodnoty? Jinak jsem do kladný větve dal ještě transil 6v8. 5v1 jsem nenašel. Na TME mají buď 5V0 nebo až 5V4. 6V8 jsem našel někde na webu jako doporučení do napájení 5V. Bude to v pohodě, nebo tam mám dát radší 5V4 transil? A nebo stačí zenerka 5V1? Jinak mám ještě tlumivku na AREF 10uH a s kondenzátorem 100nF. Řízení mosfetu provádím pomocí optočlenu, který spíná 12V větev. Nechtěl jsem to spínat 5V, abych to nějak nerušil přes ten mosfet, takže tohle jsem snad oddělil v pohodě. Mám před optočlen dávát transil/zenerku jak píšeš, nebo už je to zbytečný? A ještě jsem řešil vstup ADC, tam mám odpor 470R a kapacity v keramice 1nF 10nF a 100nF, zase kvůli filtraci a pak BAT54, to by mělo být snad v pohodě ne? Jinak vstupy/výstupy co nepoužívám jsou připojený k zemi, pod celým MCU z druhý strany desky je rozlitá zem. Snažil jsem se co nejvíc oddělit analog a digital na desce.