Vypínání zapalování na motocyklu pomocí aTmegy

Připojuju blokové schéma. Jednotka napájí senzor zařazené rychlosti 5V. Je tam dobrej přístup,takže odtud napájím MCU. Cívka je připojena k jednotce a na druhé straně ukostřena. Chci ten drát mezi cívkou a ECU ukostřit v místě, kde je kříž a nevím co tam dát za součástku. Tento drát jsem přerušoval pomocí relé, jak jsem zmínil, a vše fungovalo. Proč bych ho ale přerušoval drahým SSR relé, když ho mohu ukostřit na okamžik pomocí něčeho jiného. Proto jsem tam hodil mosfet. Na drain jsem připojil kabel mezi cívkou a ECU, source byla kostra a gate byl pin z MCU přes 10k. I když nebyl mosfet sepnut a kontakt mezi cívkou a ECU nemohl být ukostřen, stejně jednotka házela chybu a nenastartoval jsem. Proto bych chtěl poradit, čím bych to mohl řešit a jednoduše to ovládat přes MCU a splnilo to všechny moje požadavky. Nechci tam vymýšlet nic složitého, prostě to jen na okamžik ukostřit, tak aby motorka pár milisekund nezapalovala. Vím, že bych mohl řešit ukostřování cívky, ale chci využít kabel vedoucí z ECU do cívky, protože je tam faston konektor a lehce se na něj napojím.