Přehled MCU - list specifikací, který je možné filtrovat

Někde v prostředí Bascomu či AVR studia 5.0 jsem našel celkem zašitou tabulku s většinou Atmelů. Šlo tam zapínat filtry kolik má mít čip AD převodníků, PWM apod. A tím si vyfiltrovat mcu, jenž splňují dané požadavky. Vím, že jsem o našel náhodou a říkal jsem si, že tam bych to nehledal. Bylo to tuším nějaký nastavení, options či něco takovýho. Ač jsem obě přostředí prolezl, tak mě zmíněná tabulka uniká. Kde ji naleznu?

:arrow_right: administrator: přejmenováno z "Přehled MCU"

Tak jsem na to náhodou po hodně dlouhý době narazil jendaelektro.ic.cz/BAS/PP/PP.htm Je to tato tabulka.

Mas na mysli v Bascome menu: Zobrazit-Rozmiestnenie pinov IO kde na pravej strane sa Ti zobrazi menu Chip pinout ktore ked rozkliknes tak sa ti zobrazi moznost Hladanie IO a tam mas tabulko do ktorej vypisujes poziadavky a zobrazuje ti vysledok?

Ano, to jsem hledal a nemohl pořád najít. A nikdo tady neznal tehdy odpověď.

az teraz som si vsimol prvy datum :slight_smile:…ale mozno to niekomu pomoze

Na stránke Atmelu treba hľadať Products>AVR>Parameters alebo jednoducho sa snažiť nájsť ,Parametric table".

Link mi nešlo inak pridať, len takto:

http://atmel.com/PFResults.aspx#(data:(area:'',category:'34864[33180]',pm:!((i:8238,v:!(0,18)),(i:8394,v:!(0,18)),(i:8362,v:!(1,28)),(i:8282,v:!(0,1,2,3,4,5,6,7,8))),view:table),sc:1)

Přímo na stránkách Atmelu jsem to nehledal. Jen jsem věděl, že je to kdesi v Bascomu. Tohle bude užitečný komukoliv, kdo se zajímá o Atmely.