Instrkce na libovolné číslo??

blablabla…dej pokoj kazdymu vyhovuje neco a kdyz jsi tak chytrej tak napis programek pro 89c2051 aby se dal použít jako podprogram volaný instrukcí call… no šup šup čekám ty inteligente :wink:

Tak tohle je vrchol arogance jakou bych mohl čekat tak akorát od Ratha. Když už si žádal o pomoc, slušné je poděkovat. Napiš si to sám, práci za tebe dělat nebudu, nebo si to můžeš někde objednat za peníze.

mrkni se na začátek debaty ignorante, já se ptal jestli je instrukce pro 8051 a ne stořádkovej popis jak to vymyslet

Pokud sem si všiml správně, pane ignorante, tak už minimálně 2x sem byl poslán ukázkový kód (navíc tentýž), který je přesně co požaduješ. Rutina volatelná přes call, a psaná v 8051 instrukcích.
S tím nadáváním bych si dával dobrý pozor, komu nadáváš, obzvlášť admini, moderátoři ale i ostatní to nemají rádi!

jsem vinen zastřelte mě :wink:

Tak sa pozri do datasheetu k x51 a ak ju tam najdes, tak tam je a k nie tak nie je.

:imp:

Tu sa ti moze dostat velmi kvalitnych a vycerpavajucich odpovedi s i teoretickym podkladom (ten je na to, aby aplikacii riesenia pytajuci sa aj porozumel, nie iba opapagajoval ho). Je ale celkom mozne, ze davka poznania nad urcitu hranicu moze byt pre niektorych jedincov dusevnemu zdraviu skodliva. Inak si neviem reakciu na Technikov prispevok vysvetlit.

Lebo ak niekto zo vsetkych uvedenych prispevkov NEPOCHOPIL, ze:

  • taka instrukcia nie je,
  • ze “jej” funkcia je nahraditelna generovanim pseudonahodneho cisla (nesplna vsetky Technikove body, ale casto dostacuje)
  • alebo generovanim za pomoci generatora bieleho sumu (splna vsetky podmienky na nahodne cislo)
  • zdrojovy kod pre generovanie pseudonahodneho cisla dostal na tanieri (dokonca ho sam uvadza)

pravdepodobne sa bude jednat o vyskyt tohto vzacneho druhu postihnutia.

kyberbob: Server mcontrollers.com tu je proto, aby vytvořil komunitu lidí se společným zájmem. Nikdo z uživatelů není povinen pro tebe psát programy, za které by jinak dostal dobře zaplaceno. Doporučuji ti se v následující době chovat slušně, protože to jinak budu řešit (BANem, ne kulkou).

já chtěl jen odpověď “ne, takova instrukce neni” :confused: a ne že mi tu nejakej chytrák napiše že moje sčítání dvou čisel je směšný :angry:

Raději téma zamknu, technická část je vyřešena osobní část je off-topic. Kdyby se ještě někdo chtěl vyjádřit k technické části, napište mi prosím PM nebo email a téma odemknu.

:arrow_right: administrator: téma bylo zamčeno