MPLab-problém s ukládáním

Stáhnul jsem si aktuální verzi 8.20 a nainstaloval (notebook msi, os win xp).K tomu jsem si stáhnul MPlab c18.Založím projekt přes wizard.Do linker skriptu přidám 18f452.lkr.Pak dám new file, ale když ho chci uložit, tak to zahlásí chybu a nic se neuloží.Otevřít jiný projekt také nejde, pořád to hlásí chyby.Ted jsem to zkusil naistalovat na jinej notebook, kde je vista a jede to v pohodě.Jenom když se to snažím zkompilovat, tak to hlásí chybu Error - could not find file ‘c018i.o’. Kde dělám chybu? Ve škole mi to chodí, doma zaboha ne.Díky za radu.

taky sem mel podobny problem po nainstalovani 8.20 ,jenze nevim v cem byl problem :confused: ,sem vsechno prenatstavil a pak se to rozbehlo, neukladas to treba do moc vnorenyho adresare?? (C:/SLOZKA/SLOZKA1/SLOZKA2/SLOZKA3/SLOZKA4/PROGRAMxx)

tak je to tím, byly to moc vnořený adresáře:((, ale pořád to při kompilaci hlásí ten error: Error - could not find file ‘c018i.o’.Nemá se ještě něco nastavit nebo nainstalovat?

Tak vyřešeno pomocí pdf getting started a troubleshootingu. Teda, na to, že je to verze 8.2 tak to moc “user friendly” není:((

Někdy je potřeba do těch souborů *.lkr ještě vložit cestu na tenhle soubor.