Uniprog USB v1.0

Mate nekdo zkusenosti s timto programatorem od PK design?
po pripojeni ke kitu MB-ATmega128 v4.0 at uz jako JTAG nebo jako ISP tak mi sviti led power coz je dobre ale dal problikava led jtg coz uz pri pripojeni k ISP konektoru dobre neni. Poradte mi pls co s tim. Diky za odpoved

:arrow_right: administrator: přesunuto z "AVR"

takze uz sem dospel k reseni. Pokud se nekomu stane podobna vec tak to s nejvetsi pravdepodobnosti je smazany firmware v programatoru. Po te staci pouze nahrat novy firmware podle manualu k Uniprog. (popripade primo z avr studia ->tools->avr prog-> vyberete advance (4x errase)->ok pak najdete soubour s firmware.hex a date nahrat do flash. ) po nahrati odpote programator od zakladove desky a znovu pripojte a uz by melo byt vse ok a mela by svitit jen zelena led PWR

:arrow_right: administrator: příspěvek byl upraven

Jdu sice pozde, ale muzu potvrdit :slight_smile: Cas od casu se jim to stane. Jeste bych podotknul, ze je zapotrebi mit kompatibilni verzi FW a programovaciho SW (pokud pouzivate ISP). U JTAGu se programuje primo z avrstudia…

no pres ten JTAG a AVRstudio se mi to nepodarilo rozbehat (i pres pouziti originalni prechodky JTAG) sviti mi pouze LED pwr a pritom by meli svitit vsechny 3 LED na programatoru pokud je na zakladni desce pripojen na JTAG rozhrani a pouzita propojka JTAG (nepochopil sem) takze sem zustal u ISP a FW sem sosl primo ze stranek PK design i programovaci soft takze problem nenastal. (mimochodem kody pisu v AVRstudio 4.16)

Pripoj se pres isp a podivej se na fuses - jtag musi byt v procesoru povolenej jinak nefrci