Zásady návrhu schématu a DPS

Ahoj, nemáte náhodou někdo tip na nějakou dobrou knížku, ve které by byly obecné zásady návrhu DPS. Myslím tím například to, jak mají být zapojené blokovací kondenzátory, že je potřeba vést výkonovou zem na svorky zdroje mimo signálovou zem, že by měl být analogový obvod z druhé strany odstíněný, že by se vodivé cesty neměly uzavírat do kruhu a jine drobnosti, které můžou způsobit plno problémů.
Vím o čem mluvím, protože jsem se jako samouk pěkně dlouho trápil s občasným výpadkem některých pinů na PICce. Problém se vyřešil po připojení blokovacího kondenzátoru. Člověk se pořad učí.

Podívej se na vydavatelství BEN a skripta ČVUT

mozna bych mohl dodat urcite zdroje, ale jsou to archivy .mht jesli se dobre pamatuju (nejakej IE archiv, opera ho neotevre :neutral_face:) Nicmene naferovku na web se mi to davat nechce… (skoro 8MB a smozrejme jsem to nepsal ja… kdyztak pisni SZ…)

Soubor *.mht je Internetem Explorerem uložená webová stránka. Firefox nebo Opera uloží webovou stránku jako localhost web, Explorer uloží standardně jako mht, a pokud vím, tak soubor lze otevřít zase jedině v IE.

Jestli se zdráháš soubory umístit na fórum kvůli jejich velikosti, tak 8 MB opravdu není problém. Pokud je problém v autorských právech, tak stačí na soubory odkazovat přes Rapidshare a odkazy vložit do jisté části fóra :slight_smile:.

To by olo fajn, rad by som sa priucil :slight_smile:

Dobra tedy :slight_smile: