PIC 16F628 -> TX1-HCS-433

Zdravim potreboval by som surne poradit. mam vysielac TX1-HCS-433 je tam obvod HCS300 a potrebujem daky jednoduchy program pre PIC16F628A ktory mi pri stlacen tlac 1 rosvieti ledku na dakom vyvode 1 … tlacitko 3 ledka 3. neviem sa stoho vysomarit . Vopred dakemu dobrakovy ktory mi stym pomoze dakujem. :laughing:

to sa nenajde nik co by pomohol :cry:

Problém je, že podle tvého popisu tam stačí tlačítka. Úloha PIC tam vůbec není jasná. Popiš lépe problém, přilož program, který tvoříš, pak se třeba najde někdo, kdo ti pomůže.

ja prave potrebujem spravit kratky program - ide oto ze ten visielac ma v sebe coder s plavajusim kodom HCS300 a neviem nato spravit prog aby to citalo

Čím přijímáš ten kod?

AC-RX-433 - ako tak programovat viem ale neviem si rady stym ako dekodovat ten kod s toho vysielaca - takze keby mi niekto napisal kratky program na tak si to uz stoho vyvodim a urobim na to co ja potrebujem.

HCS300 je výrobek microchipu. Asi někde na jejich stránkách bude asm i c++. Stačí hledat. A pokud si přečteš datasheet pro HCS300, je tam popsan komunikační protokol. Ale co jsem se zbežně koukal, musíš přečíst 34 a 32 bit slovo a z nich si pak vytáhnout potřebné informace.

no ten datasheet je mi akosi nanic lebo neviem po anglicky.Preto to tu hladam. Hladal som uz aj na stranke microchipu ale to mi moc nepomohlo.