Jaké jsou verze debuggeru PICkit 2? Jakou verzi koupit?

Dobrý den,

chci si koupit programátor PICKIT 2, ale na stránkách tme.eu/cz/katalog/?&search=p … 26page%3D1 ). U toho jednoho píšou - vývojový kit pro mikroprocesory PIC16F690 a u toho druhého ze to je debuger.

Jak to mám chápat? Jako že ten PICKIT-2SK umí programovat jenom PIC16F690 a neumí vůbec debugovat? A ten PICKIT-2DE neumí progamovat, ale jenom debugovat? Ale kam se potom připojí ten procesor? Žádná patice na tom obrázku není.

Omlouvám se za tenhle šílenej dotaz, ale vůbec nevím jak tomu mám rozumět. Tak kdyby se tu našla nějaká dobrá duše a vysvětlila mi to byl bych moc rád. Nechci vyhodit pomalu 1000,- a pak zjistit, že to vlastně neumí to co potřebuju.

Díky.

:arrow_right: administrator: přejmenováno z "Jaký PICKIT2"

microchip.com/stellent/idcpl … e=en023805

PICKIT2 je programator a debugger procesoru PIC. Pokud koupíš ten nejlevnější, tak je to “holej” PICKIT2, kterej se připojuje pomocí ICSP (5 vodičů). Ty další v nabídce TME jsou jako “vývojový kit” což znamená, že k tomu dostaneš kus kuprexitu s nějakým procesorem. Pokud máš doma nepájivé pole a “nějakej” PIC, tak si kup ten nejlevnější, co tam je. Teď 702,77.

MiloPS3 - byl jsem rychlejší :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Cau, oboji je to samy (PicKit 2) az na to ze kazdej obsahuje jinou testovaci desku , but s 20-pin PIC16F690 (nejde debuggovat,*) nebo 44-pin PIC16F887 ( jde debuggovat) , koupi jednoho nebo druhyho ziskas ten samej programator/debugger ale s jinou demo board , zalezi na tobe co si vyberes/co je k dostani/ co pozadujes, co je debugger najdes i tady na foru

ehm, honza3 byl rychlejsi :confused: