AT91SAM7S64 dev board

Zdravim… Mam AT91SAM7S64, ale jak vrabčí hnízdo. Mám ho připájený na redukci na DIL (on sám je snad lqfp64) … je to hrozný. Pak musim tahat ještě spoustu drátů na univerzální desku, akorát to tam všechno indukuje atd… poraťe mi prosím… Chci si vytvořit dev board. Jako je AT91SAM7S64-EK, ale samosdřejmě to nemusí bejt tak vyšperkovaný, stačí když ten uPC bude mít vyvedený všechyny PIO a nebude se muset řešit napájení samejma drátama atd. Taky určitě tam chci min. 1x ST3232C, ale ty si tam nějak zakomponuju… no ale … teď když budu to chtít navrhnout, je mi to proti srsti vymejšlet vymyšlený. Ale i to snad překousnu… Už jsem začal, když ten hroznej Eagle mi zbuchnul… řval jsem vstekem. Tak už pořizuju jinej SW. Dobře, navrhnu to. Bude to na oboustranny tistak… a ted, jak to prenest na PCB… vsechno jsem zatim delal fotocestou… ale je to hrozny patlani se s tim! “prokovy”(vias, propojky mezi vrstvama) jsem si řikal, že bych to vyřešil dírama zakápnutejma vodivim lepidlem (2,5g stojí 400,-) :-/ nevim, jak dlouho bych s tim vydrzel a jestli by to slo. Potom samosdrejme, aby to vypadalo, to zastriknout polyuretanem… mam tu transparentni, ten je pitomej, protoze je pruhlednej… normalne spoje ktery nechci aby byly prikryty nacinuju, a kdyz to schne tak je prohreju. Takze to chce koupit aspon cervenej… schne to ale dost dlouho. Tak co myslíte? Nemám to navrhnout a nechat si to vytvořit na CNBcku? Mate nejaky tipy? Poradte prosim… diky moc

Jesli to ma bejt vyvojova deska slozitosti typu jako maji na pk-design.net (se kteryma delame ve skole), tak bych se s tim dps rozhodne doma nepatlal :wink: Jesli ma LQFP pouzdro, tak ho zaletujes i doma…
Co se ti nelibi na eaglu? na domaci hracky je plne dostacujici i free verze.

Prekovy rob drotikom prestrcenym cez dierku, ktory zapajkujes na oboch stranach. Ale radsej ich nerob. Kup si redukciu s ARM napr.

hw.cz/Produkty/Obecne-produkty/A … niARM.html

alebo by ti stacilo

obchod.hw.cz/detailPage.asp?DPG=37511

alebo skus toto, ze vraj to tu niekto dovaza, vygoogli

olimex.com

Ale hlavne Ti doporucujem s Tvojimi skusenostami (nerozumiem slovnemu spojeniu “Eagle mi zbuchnul”) to nerobit. Ak chces, aby ta doska aj dobre vyzerala a chces ju kvoli tomu kde cim striekat, nie je jednoduchsie a v konecnom dosledku aj lacnejsie nechat si tu dosku vyrobyt?
Inak nejake podobne dosky cca za 1500Kc robi jedn polska firma, len teraz neviem aka. Ale je tam aj LCD, nejake trimre a tlacitka.

Martin