Pogramátor pro PIC18F452

Ahoj lidi, potřebuju naprogramovat PIC18F452. Zatím jsem jen programoval PIC12F a PIC16F, vše jsem dělal programátorem cmail.cz/doveda/konstrukce/index.htm a programem ICProg. Zkoušel jsem stejným způsobem naprogramovat PIC18F452 a pořád se mi to nedaří…nevíte co dělám špatně? Díky za odpověď.

:arrow_right: administrator: přesunuto ze sekce "Microchip"

na te strance pisou, ze ruzne programy podporuji ruzne procesory… zkousel jsi i jiny program?

Pomocí tohoto programátoru a WinPic800 jsem naprogramoval PIC18F4550 a díval jsem se, PIC18F452 zvládne taky.

V tom programu je na výběr, tak předpokládám, že ho podporuje. Ale zkoušel jsem i jiné programy.

Díky, hned jak budu mít tu 4049 tak to vyzkouším. Jinak ten WinPic jsem se pokoušel už použít taky, ale zasekl jsem se už u nastavení toho programátoru (hardware). Nevím jaký typ zvolit pro ten můj…jestli ho vůbec ten program podporuje.

Ten programátor je JDM. Programoval jsem s ním 18F4550
JDM.JPG

doveda.JPG

:smiley: :smiley:

Zdravím,

postavil jsem si tento programátor - jjx.wz.cz/fum/fumprog/fumprog.html , o němž jsou zmínky výše. Chci jím naprogramovat PIC16F876A, který je v zapojení v příloze…

Zkoušel jsem to přes WinPic800 a IC-Prog 1.06B nicméně přes ani jeden to nejde… Oba programy se tvářily, jakoby z procesoru načetly data, ale přitom nenačetly nic. A při programování mi to vyhodilo chyby a nezdařilo se to.

Prosím o radu.

Díky, Kuba