Flowcode AVR

Ma niekto s týmto softom skúsenosti.Celkom sa mi to pozdáva no neviem stým moc pracovať. Zišlo by sa poradiť od niekoho kto ma skúsenosti.

Ahoj,
no zacal jsem v tom neco delat, libi se mi to. Blikam ledkou, pisu na displej, merim napeti. Nedari se mi ovladat servo. Takze zatim takhle.

Nedalo by sa ti ,ak si uz nieco spravil dat to sem.By som si to pozrel a zanalizoval.

:arrow_right: administrator: příspěvek byl upraven
Předchozí příspěvek se necituje.

Delam pro Atmega8, ani nevim proc. :slight_smile:

Tady posilam jeden soubor, funguje dobre, ale urcite je tam prostor pro optimalizaci, protoze v realu ten displej dost blika, coz pusobi rusive. Ale bohuzel nevim jak s tim pohnout dal.

Je to obycejny meric napeti, ktery ukazuje hodnotu na displeji (jen tak pracovne nijak neprepocitanou a druhy radek je jako bargraf.

:arrow_right: administrator: příspěvek byl upraven
Soubory je lepší uploadovat přímo na fórum.
LCD a ADC bargraf makro.zip (1.73 KB)

Uvitam komentare, rady a pripadne nejake vase vytvory, abych se taky mohl zlepsit. Momentalne se neumim uspesne poprat s citanim frekvence pres preruseni (teda ani nijak jinak), ovladanim krokoveho motoru a nejakym tim efektivnejsim pouzivanim displeje. Stejne tak jsem chtel treba udelat nejaky piskatko, aby se tlacitkama UP / DOWN menila frekvence, taky se to zatim nedari…