Interaktivni tetris

video mluvi o vsem

http://www.embedds.com/wall-sized-interactive-tetris-game/

Pěkný.
Budeš to stavět? :smiley: :smiley:

Jako dost se mi to libi, jako kdybych umel programovat tak do toho jdu vsema deseti. Ja jsem nadsenec pro takovyhle veci. Treba nekdy pozdeji neco takoveho spacham. Zatim tu planuju stavbu poradneho zdroje, jeste se rozhoduju jestli koupit hotovy nebo nejaky postavit…

Tak k tomu zdroji ti řeknu, že už o tom přemýšlím asi 1/2 roku, nakonec jsem si postavil klasiku s 317 a posílil tranzistorama, a jsem s ním spokojenej, 33V a 3A. Zatím mi stačí, ale do budoucna přemýšlím o pulzním řízenej PICkou. Nějaká schémata jsem už našel, ale jak píšu, zatím do budoucna. A taky jsem se rozhodoval, jestli si koupit nebo postavit. Vlastní sestavení nakonec vyhrálo. Součástky, včetně trafa, jsem použil z domácích součástek. Plošňák zvládla Aritma. jinak mám postavenej tenhle.

Jo tak presne tenhle mam v planu stavet, na kolik tak priblizne vyjde? S tim ze bych vse koupil.

//edit: neupnul bys nekde fotky a pripadne mi na ne poslal adresu pres PM? Vse funguje jak ma? Nejake problemy? Uz jsem cca. pred rokem mel jeden zdroj 0-30V 0-3A a fungoval dobre ale obcas se proste rozkmital a pak jsem ho radsi odstavil a poslal do kytek, preci jen nechce se mi riskovat…

Tak to nevím, ale když klikneš zde a zaregistruješ se, tak si pak nakoupíš, čistě jen do košíku, pak to sečteš, tak to budeš vědět docela přesně, ale jinak si myslím, že to bude dost. já jsem měl vše doma, akorát jsem kupoval digitální měřáky, potenciometry a zdířky u EZK v OL.

Mám ho postavenej asi 4 měsíce a jsem s ním na 100% spokojenej. Fotky radši nechtěj :blush: , ještě jsem se nedostal k úplnému dokončení a jak jsem ho kdysi složil, tak tu stojí a plní svou funkci ve stavu “dokončení”.
Jediné co jsem musel předělat, byla DPS, protože tam je v PDF a to Aritma nezvládne.

nj, gme me napadlo ale nechtelo se mi s tim delat kdyz chci tak orientacni cenu…
ted me tak napada ty mas ty tistaky predelany do Eaglu? ze bych zneuzil te prilezitosti…

Jasně, není problém.
Zdroj.rar (63.2 KB)

Diky moc.