Programator pre PIC16F628A

VIe mi niekdo poradit nejaky free(ktory si postavim) programator na
PIC16F628A?
Na: belza.cz/digital/jdm.htm
som nasiel, ale treba ho upravit aby siel na 16F628
resp: “If you connect RB4 to GND instead of Vcc, it works great for both 16F84A and 16F628”

Ale neviem/niesom si isty co pojde aj s PIC16F628A
vie niekdo poradit? ci uz pojde/alebo schcemu na prog. s ktorym pojde

U JDM (dobrý výběr) záleží hlavně na tom, jaký použiješ SW. Stáhni si nejnovější verzi IC-progu a mělo by to být v pohodě :slight_smile:.

JDM mam postaveny, je sice na universalni desce protoze driv jsem nemel moznost si delat tistaky fotocestou jako nyni, ale funguje vyborne. Konkretne jsem potreboval naprogramovat PIC16F628A a pouzil jsem jako obsluzny software PICProg4U a vypada to ze se programovani povedlo, uvidim v nasledujich dnech kdy budu konstrukci dodelavat.

Tak mohu potvrdit - s JDM programatorem od Belzy lze pomoci IC progu programovat PIC16F628A bez jakehokoliv problemu.

Prosim Vas, este by som rad vecel, ci treba robit upravu viz. aku som pisal, alebo staci pouzit original od belzy. Napajanie pokial viem staci 12V napr od PC zdroja, este ho nemam uplne hotovy, tak ci mam robit nejake upravy alebo nie. Dakujem

Ja ho mam bez jakykoliv uprav primo od Belzy, zadne pridavne napajeni neni potreba. PIC16F628A mi to naprogramovalo bez problemu.