RA4/TOCKI u P16F877A

Zdravim vsechny odborniky!
Nevite nekdo jak presne postupovat pro vyuziti pinu RA4 u P16F877A jako I/0?
V ADCON1 ho mam nakonfigurovan jako I/O, v TRISA jako O, pres 4k7 odpor do nej poustim Vdd, programove BSF 1 a ne a ne na nem namerit log 1.
Poradi nekdo kde bych mohl delat chybu? Predem diky za kazdy tip.

Zdary, tvůj problém je asi následující: RA4 má výstup s otevřeným kolektorem, takže ne něm nelze pomocí SW dosáhnout stavu 1 (VDD) ale pouze ho lze připojit nebo odpojit od země (log. 0 nebo stav vysoké impedance) (stou vysokou impedancí si nejsem moc jistej, ale co by tam bylo jinýho :slight_smile: .

Mohl bys mi pls poslat odkaz na programátor kterým to programuješ, popřípadě i SW

Programuju to Prestem od Asixu. Nemyslim, ze v tom by byl problem. Vse ostatni chodi jak ma. Ze je to vystup s otevrenym kolektorem vim. Jak jsem psal, tak pres odpor 4k7 na nej posilam Vdd. Vysvetluji si to tak, ze pokud je rozepnuty, tak bych na nem mel namerit Vdd a pokud sepne, tak by to napeti mel stahnout. Jestli tady nedelam kravinu. Zkusim ho v CMCON invertovat a podam hlaseni…
Zatim diky moc

Tak bych možná zkusil ještě měnit ten pin přímo v TRISA, protože když ho přepneš jako vstup, tak musí bejt ve vysoký impedanci na 100% a tím pádem naněm naměříš VDD, ale je to poměrně zvláštní, koukal jsem do datasheetu a toho jsem pochopil že při PORTA,4 = 1 by měl bejt taky ve vysoký impedanci, zvláštní.

nepomohlo :frowning:

Myslel jsem s tim CMCON. S tim TRISA mas asi pravdu ale ja ten pin potrebuju pomerne casto prepinat a tohle reseni se mi zda dost krkolomny. To snad musi nejak jit. Preci nade mnou nezvitezi nejaka hmota!

Protože máš samozřejmě odpojen výstup C1OUT komparátoru od pinu RA4 v registru CMCON pomocí bitů CM2:CM0, tak opravdu netuším, kde by mohla být chyba.

Tak uz se zda, ze to maka jak jsem chtel. Jsem truhlik. Pred, tim nez jsem v TRISA kofiguroval RA4 jako I/O, tak jsem na tom pinu mel 0 a ta tam po inicializaci zustala! Pokud ji pred konfiguraci nastavim do I, tak fse maka jak ma :slight_smile:.
Diky za zajem a za tipy!

Jeste upresneni pro pripadne zoufalce jako jsem ja.
Zvedaci odpor z Vdd na RA4 je lepsi zvolit s nizsim odporem. Pri 4k7 to bylo nejaky nestabilni (I ~ 1mA) a vystup se samovolne prepinal. Hodnota odporu 1k to vyresila (I ~ 5mA).