Knihovny LUFA

Zdravím. Nehrál jste si někdo s knihovnami LUFA na usb od Deana Camera? Snažím se rozchodit jeho Demo knihovnu, abych zjistil jak to vůbec pracuje a nějak mi to nejde. Snažím se to nacpat do Atmel Studia 6.0 i 7.0 na procesor Atmega32U4 a studia pořád hází chyby

[code]Error 1 can’t create obj/Keyboard.o: No such file or directory RUNCOMPILERTASK 0 0 Keybord2
Error 2 error writing to -: Invalid argument D:\Elektro\Priklady C\lufa-LUFA-170418\Demos\Device\ClassDriver\Keybord2\Keyboard.c 218 1 Keybord2

[/code]
Nesetkal jste se s tím někdo? Překládám to podle jeho Makefile i podle interního, to hází ještě víc chyb. Zkoušel jsem demo GenericHID i Keyboard a obě se stejnými chybami. Ze LUFA stránek jsem stáhl verzi tu nejnovější 170418. Importovat LUFA knihovny do Studia 7.0 přes Atmel Galery mi nejde, nebo to dělám blbě :confused: Poraďte miprosím někdo kde může být zrada, už u toho sedím 3. noc. :cry:

Tak už se mi to podařilo vyřešit. Přeinstaloval jsem AS7 na verzi 7.0.1652 (Na stránkách Microchipu je verze 7.0.1645) ta má novou verzi Atmel (Microchip) Galerry 8.0.0 a v té už šlo nainstalovat knihovny LUFA do AS7. Po založení projektu z ASF už je překlad bez chyby. Před tím při pokusu o instalaci knihovny, nebo nové Atmel Gallery byl problém asi s instalátorem .vsix. Později jsem našel nějaké řešení viz: community.atmel.com/forum/microchipgallery800vsix-installation-failed-0
Doufám že tímto neporušuji nějaká pravidla, když odkazuji nan jinou diskuzi, ale je tam popsaný asi řešení mého problému. Dyžtak se omlouvám