forum.mcontrollers.com - hlavní stránka forum.mcontrollers.com - fórum

.: fórum - hlavní stránka :.
Technology Stronghold by Rudolf Vesely
How to build Microsoft System Center hosted cloud series
FAQFAQ HledatHledat Seznam uživatelůSeznam uživatelů Uživatelské skupinyUživatelské skupiny RegistraceRegistrace
ProfilProfil StatistikaStatistika Soukromé zprávySoukromé zprávy PřihlášeníPřihlášení

Multifunkční BT/WF náramek pro hluchého

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mcontrollers.com -> Jiné mikrokontroléry, procesory, hradla

MilanL
Anonymní

PříspěvekZaslal: 01 září 2017, 11:30    Předmět: Multifunkční BT/WF náramek pro hluchého Citovat

Ahoj, chtěl bych zkusit udělat pro skoro hluchého příbuzného vybrační náramek s Bluetoothem nebo WIFI s propojením na mobil/PC/sít případně připojené snímače, další funkce mutli budík/připomínač, signály Mobil SMS/Hovor, domovní zvonek apod.
Uvažoval jsem o nějakém SoC chipu nebo modulu třeba BGM111/113 (s čipy EFR32BG..) nebo ESP-32.
Zajímalo by mě jak je to u těchto čipů s pamětí a programem, zda ty chipy mají tu komunikační část s programem a pamětí zvlášt, nebo zda se při programování musí zahrnout knihovny obsluhy do programu. V DS u modulů BGM jsem to nějak nenašel - podle schemat v DS to vypadalo jako by to bylo oddělené. Prosím o potvrzení, případně doporučení do čeho jít, aby to bylo opravdu LOW POWER, počítám s napájením 3V (CR2032) a chtěl bych, aby baterie vydržela alespon měsíc dva.

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mcontrollers.com -> Jiné mikrokontroléry, procesory, hradla Časy uváděny v GMT + 2 hodiny

Strana 1 z 1
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.