Kamera

Čau, chci si koupit kameru na natáčení rodiny, dovolených atd, ale moc se mi nechce kupovat normální velká kamera, jakou měli dřív všichni. Nejradši bych takovou tu malou, co se dneska dělají. Myslím, že kvalitou už je to celkem podobný, ale výhoda je ta malá velikost, takže doporučil by mí někdo kameru, která je dobrá?

Mobius , GO PRO třeba ?

O Mobiusu jsme nikdy neslyšel a GoPro bude asi dost drahý co?

auto-kamera.cz/kamera-do-auta-re … 080-pixelu

Jako FullHD při 30fps mi na dnešní dobu příjde trochu málo. Asi se spíš poohlídnu po něčem podobnýmu tomu GoPru.

Asi se spíš kouknu po něčem jako je to GoPro, ale trochu levnějšího. Přeci jenom přes 10000kč za kameru se mi dávat nechce.

Tak jsem si pořídil nakonec lamax x10 taurus. Je to hodně podobný GoPru 5, ale není to tak drahý. :slight_smile:

x10 taurus je shodná s thieye t5e, lze použít thieye firmware 5.1 i android a iphone aplikace thieye. u lamax firmware bohužel funguje jen stará aplikace 1,0,2 a google play ji už nenabizi a nové aplikace se nespoji. doporučuji tedy použít thieye aplikace i firmware. pak je kamerka stále celkem slušně použitelná, i když ma pochopitelně svůj věk :slight_smile: k napájení je lepší použít malou powerbanku, kamerka běží i bez vložené baterie

Odpovědět