jarní úklid

Ahoj picaři, mám k dispozici víc než stovku mikrokontrolerů PIC32MX695F512H, nějaký wifi moduly, pár osazených desek s těmito moduly a MCU. Vše se mi válí v šuplíku a nikdy to nevyhodim, protože to bylo dost drahé. Zároveň to už nikdy nepoužiju, protože to byla slepá cesta vývoje. Pokud by o to všechno nebo nějakou část měl zájem dejte mi vědět. Nevrdím, že by to bylo zadarmo, ale určitě se dohodnem :slight_smile: Můžu nabídnou i nějakej software co jsem psal a zkušenosti co s tim mám.
Omlovám se pokud to do tohoto fóra nepatří. Dík.

Nějaká cenovka per ks za ty PICky by byla? Klidně mi napiš SZ, pokud to zatím nechceš takto zveřejňovat… Jak dlouho je to skladované?

Skladované jsou 3 roky a jsou vyndané z originál balení, protože se několik kusů osadilo v suchu a temnu při maximální teplotě do 26 stupňů celsia, samozřejmě monitoruji maximální vlhkost kalibrovaným asmanovým psychrometrem přesně podle normy NaB-12345 což je stejné číslo jako kód k mému cestovnímu kufříku :slight_smile:) Co se týče ceny…když vezmem za kolik se to prodává u našich dodavatelů, tj. farnell, tme, ecom. Z toho se udělá průměr, vydělí se to počtem let skladování, odečte se DPH, odmocní se to přes ovečkinovu konstantu číslo 67890, tak mi stačí sud piva z Lobče. Pouze a jen za toto získáš 100ks těchto nepochybně skvělých švábů a jako bonus ti přidám ještě 10 navíc úplně zadarmo. PS: pokud to vezmeš tak mě v práci za toto asi nepochválí, protože nás jeden stál kolem 150kč, ale my prostě nevíme co s tím.

Čo znamená, že neviete čo s nimi? Podľa datasheetu to vyzerá na veľmi slušne vybavený šváb použiteľný na bárs čo.
Čo od neho používate lepšie?
To som vážne zvedavý, ako že PICkár už dlhé roky nie som.

To je asi tak stejné jako kdyby ti někdo napsal, že vlastní Ferrari enzo a že neví co s ním. Na otázku proč se mu nehodí by ti odpověděl, že se mu narodily 4 děti a že se mu teď spíše hodí wolksvagen transporter. Už chápeš :slight_smile: My jsme je koupili, protože jsme dělali pokus s wifi modulama od microchipu a na tenhle MCU byla hotová knihovna TCP stacku. Celé to bylo dokončené, ale cena celého zařízení byla větší než 1200kč což je v podstatě v dnešní době neprodejné. Pak se na trhu objevilo již hotové řešení od jiné firmy, které bylo výrazně levnější a tak nebylo jiné cesty.

Tomuto vsetkemu rozumiem.
Sam mam vo firme 100ks ATtiny84, lebo pri ich kupe sa to vzhladom na mozne buduce projekty zdal byt dobry napad a teraz neviem co s nimi.

Avsak neviem co s nimi ani v inych projektoch kvoli nedostatocnym vlastnostiam. Inak by som ich tam rad umiestnil, ved uz su prakticky zdarma.

Neverim, ze firma nemoze vyrabat napriklad “elektronicku hraciu kocku”, kde by mohla tieto mcu kludne pouzit. Ved uz su “za banan”, vo firme praca s nimi odladena, tak furt efektivnejsie, ako do tej “kocky” davat 32pinovy 8bit,ktory by bolo treba naviac kupit.

Za tu “elektronicku kocku” ma neberte za slovo, uviedol som ju ako “do oci bijuci” priklad niecoho vykonovo nenarocneho. Nemusime preto hnd diskutovat na temu velkosti pl.spoja, ceny za vyrobu tenkych.pl. spojov atd., atd. :slight_smile:

No vida, tak když už jsme u těch absurdních odpovědí tak na tohle můžu odpovědět jedině to, že jsem absolutní abstinent z přesvědčení a k sudu piva se odmítám přiblížit z jakýchkoliv důvodů a že alkoholismus (v jakékoliv formě) podporovat nehodlám. Ať si o tom myslí kdo chce co chce, možná jsem právě prodělal, ale asi to tak má být. Děkuji za nabídku, zbylo to pro jiné.

to Mahoney:

Z toho kuká milá obchodná príležitosť.

Ja kúpim za sud piva procesory a potom Ti ich môžem predať napríklad za cenu dvoch sudov piva. Myslím, že cena bude ešte stále “ľudová” a ochránim Ťa od priblíženia sa k sudu piva :slight_smile:

NEKÚPIŠ? :slight_smile:

P.S. Pivo je aj nealkoholické :slight_smile:

škrti :smiley: zkusím to tedy jinak
Mám (resp. budu mít) na prodej 55 párů originálních ručně vyráběných naušnic vyrobených z mikrokontrolérů od známého výrobce. Hodí se převážně pro přítelkyně a milenky příznivců bastlení a na různé slavnostní příležitosti. Cena páru je 120kč. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat a budou k dispozici v půlce roku. Vzorkové foto můžu na požádání poslat koncem příštího měsíce až budou vyvrtané otvory na přimontování naušního závěsu.