Kniha Advanced PIC microcontroller projects

Prodám zánovní knihu “Advanced PIC microcontroller projects in C - From USB to RTOS with the PIC18 series”, od autora D. Ibrahima. Jedná se o anglicky psanou publikaci vhodnou pro začátečníky i pokročilé badatele, bastlíře zaměřující se na řadu PIC18F od Microchipu.
Prodávám bohužel bez přiloženého CD, které se někam zatoulalo. Cena činí 200 Kč. Mohu zaslat poštou, či předat osobně v Č. Budějovicích.

Ahoj, za 2 kila na dobírku beru

Čéče tak to jsem docela zvědav, jestli mu taková cena bude vyhovovat…

Zde je Obsah knihy

Mahony: Uvídím, na Amazonu jsem se díval i na podrobný obsah a nepřišlo mi to zas tak špatný. Už jsem zakoupil pár knížek, který tu cenu neměly ani náhodou a přinejhorším se mi ta hromádka zvětší.

No a já se tak dívám a vidím, že asi fakt bude čas se stavit u očního nebo co, protože až teď jsem si všiml, že jsi tu cenu jen potvrdil, protože ji inzerent uváděl. „Dobrý”, no… :confused:

Jinak jj, knížka je knížka, taky je mám daleko radši než elektronické formy - lepší zážitek, už jenom proto že voní, a taky po většinu dne ke své funkci nepotřebuje elektrický proud.

Ahoj všichni,

kniha je již prodaná, tímto moc děkuji uživateli Billy Bob Beanovi za obchod a přeji mu pohodové listování :smiley: