PICkit 2 - Instalace na 64-bit Windows 7

Vůbec mně nejde nainstalovat pickit 2,asi dělám něco špatně prostě jen připojím, nainstaluji Pickit 2 v2.61 a vypíše se not fonud ani check communication nefunguje.A instaloval se správně a ve správci zařízení “standardní rozšířený hostitelský řadič z PIC na USB”.(windows 7)

:arrow_right: administrator: přejmenováno z "PICkit 2"

Nepíšeš bitovou verzi těch Windows, ale ten SW je jen 32bit, takže pokud máš 64bit W7, tak asi smůla… V takovém případě zkus nainstalovat MPLAB X a řídit to z něj, a nebo si ještě můžeš dát 32bit WXP (a ten SW k tomu PK2) do Virtualboxu - to funguje, vyzkoušeno.

mě to na win7 64bit normálně funguje. jestli pamatuju tak s instalací ani nebyl problém. no eště to skus spustit jako správce s kompatibilitou winXP nebo jak to tam je

Pickit 2 not found - taky jsem se potrapil a nakonec to byl kabel usb, ledka na Pickitu zelene svitila, ale software PICkit-2 Programmer 2.61 psal …Pickit 2 not found. Po vymene kabelu bylo vse ok! Pickit2 found and connected… Tim “vadnym” usb kablikem jsem pak propojil ext.usbHD s noutbukem. Led na usb-HD se rosvitila,ale ve Win7 se uz disk neprihlasil… (asi data vodic v prdeli).
Takze i takova muze byt nekdy pricina… :slight_smile:

silene