Nastavení simulátoru v MPLABX - Vyřešeno

Zdravím všechny,

teď budu vypadat jako totální lama :smiley: , i když už v MPLAB X nějaký ten pátek pracuji.
Nainstaloval jsem si poslední verzi (3.10) a oproti mnou předtím používané verzi (1.20) se mi při spuštění simulace ve zdrojovém kodu nezvýrazňuje řádka, v jaké se program zrovna nachází, ani místo čísla řádku se neobjevuje taková ta zelená šipka. Simulace určitě běží, protože když koukám na registry v SFRs, tak se hodnoty mění podle toho, kde se program zrovna nachází. Předpokládám, že se to někde nastavuje, ale ani po dvou dnech hledání a zkoušení všeho možného jsem to nenašel. Nebo je v tom nějak jiný fígl? Ve všech předchozích verzích co jsem používal tohle fungovalo normálně.

Děkuji za rady.

Nikdo neví?

Dobře, odpovím si sám:)
Nevím proč, ale šipka a zvýraznění se mi objevilo, když jsem projet uložil do defaultní složky tj. C:\Documents and Settings…\MPLABXProjects.
Normálně si projekt MPLABu ukládám do složky, kde jsou ostatní soubory k návrhu (schéma, DPS, atd.) a nikdy s tím nebyl problém. Simulátor u verze 3.20 mi funguje korektně jen pokud je projekt MLABu v defaultní složce.
Nebo je jen možná náchylnější na delší cestu k projektu.

Tak že vyřešeno :smiley:

Jestli jsi chybu reportoval Microchipu, pak je to skutečně (téměř) vyřešeno.