Wifi modul Esp8266 esp-12

Zdravím
Koupil jsem si tento modul bez pinového adaptéru pomalu si dokončuji jeho stavbu není mi jasné viz příloha označeno pod červenou čárou rezistoty a pod. doufám že to stačí bez těchto součástek? :open_mouth: díky

myslim ze by si si mal najst poriadny tutorial a riadit sa podla neho. Z toho videjka sa nic nedozvies a tym padom je ti akakolvek odpoved na tvoju otazku zbytocna.

Potřeboval bych něco v češtině protože adaptér mám hotový více aukro.cz/modul-esp-12-esp8266-wi … 70756.html a potřebuji pomoc předem mnohokrát děkuji

a co s tym vlastne planujes robit ?? mas uz nejaku predstavu na co by si to chcel pouzit ? potom by sme mohli najst presne to co potrebujes.

Pro začátek to zapojit na COM1 port a vyčíst s něho udaje pomocí terminálu a AT příkazy

v tom nevidim problem, zapojenie by si mal zvladnut aj bez “tutorialu”, a AT prikazy su rovnake v anglictine aj cestine.

Dá se použit datový kabel s mobilního telefonu Siemens A 60 google.cz/search?q=datov%C3 … B250%3B250 který má na TXD 3.468V RXD 3.430V pro komunikaci s tímto modulem?který není tolerantní na nic kromě 3.3V další věc potřebuji doporučit nějaký terminál já mám tento viz příloha a tem má málo funkcí asi nebude stačit , tento by se mi hodil REALTERM serial program 2.0 ale nevím jestli je free ani odkud si ho mám stáhnout nerad bych si něco zavlekl do PC,a poslední věc jak ten modul zapojit kromě com seriálu dále jaké piny musí být zapojeny nebo spojeny na 3.3V nebo na zem? díky

vyber terminalov je rozsiahly. Par prikladov:
sites.google.com/site/terminalbpp/
hw-group.com/products/hercules/index_cz.html
Na zadavanie AT prikazu uplne postacuju. AT prikaz je len text, ktory sa zacina pismenkami “AT”.
Kto sa virusov boji, nech nechodi na internet :smiley:
Napätove urovne datakabla si meral ? (meranie moze byt klamlive ak nepouzivas osciloskop). alebo si tento udaj nasiel na internete ? Pouzitelny urcite je, len neviem ci sedia tie napätove urovne. Musis mat prepojene Rx, Tx a GND.

měřil multimetrem naměřil co jsem uvedl

To jsem pochopil že to musí při komunikaci s výše uvedeným modulem propojeno a napájení toho modulu taky ale jestli ještě nemusí být spojeno něco dalšího?

staci rx, tx a gnd.
Ako som pisal uz predtym, meranie napätovej urovne signalneho vodica voltmertom za 200Kč nieje relevantne.