Unable to enter programming mode.

Zdarec,
mám tenhle problém. Celou dobu mi ISP mkii při propojování s ATmega32 v pohodě fungoval. Ale jednou jsem myslím zapomněl přivést přes drátek na VCC 5 V a pokusil se zinicializovat ISP a od tý doby se to nechce zinicializovat. Kontrolova jsem všechno, frekvenci, jestli tomu nebrání jednotlivé komponenty atd. Mám na ATmega32 zapojený LCD, 2 tlačítka, 2 čidla - jedno dallas a jedno na A/D převodník a nějaký ledky. Dělám regulátor do skleníku. No ale mkII mi oranžově bliká a já nevím kde je problém.
Už se mi to jednou stalo, ale nějak to ani nevím jak přešlo. Příjde mi, že si dělá co chce. Jednou mi napíše varovnou hlášku tuto:

Failed to enter programming mode. Error received from tool:
Target connector seems to be reversed

A jindy zase napíše něco o adresách 0xc0 a 0x00, přesně si nevzpomínám, teď mi to tuto hlášku nedává, ale bylo to něco vy smyslu, že hledal adresu 0x00 a našel 0xc0. Prosím poraďte, je to strašný psycho, když člověk na tímto stráví několik hodin a na prd.

Eda

Zkontroluj si připojení ISP kabelu, podle hlášky vypadá, že je obráceně.

Odpojil jsem všechny komponenty a dal to na jiný nepájivý pole a pak už to jelo. Mám podezření, že mi blbne samotný mikrokontroler, koupím nový a zkusím to s ním. Jednou jsem ten původní breadboard odlepoval z nějaký desky a zespodu se mi vytrhaly piny, který jsem ale zase všechny zasunul zpátky, tak nevím jestli to není tím. Jinak ISP mám spájený na samostatné destičce a kontroloval jsem vodivost a tam problém není. Budu to všechno postupně zapojovat zpátky a pokusím se ten problém najít.

Z toho co pises si neviem predstavit aky mas vlastne HW setup, co je to zac…
Kazdopadne v atmege problem nebude, ta je vporiadku, problem bude len v zlom (mechanickom) zapojeni, a nova atmega situaciu nevyrisie (resp. nevylepsi)
EDIT: Tak som si to precital este 2x a uz som pochopil. Mas zly breadboard, resp. zly kontakt MCU s breadbordom.