Prevodnik frekvence PWM

Zdravim , predem pisi ze teto problematice absolutne nerozumim ale dostal jsem tip ze muj problem by se mohl vyresit Atmegou tak se ptam zde .

Hledam nekoho kdo by byl schopen vytvorit prevodnik PWM frekvence … Muj pripad je tento , ridici jednotka ovlada el.mag ventil frekvenci 300Hz duty cycle 5-95% 12V ja budu davat jiny el.mag. ventil ktery je ovladany frekvenci 140hz duty cycle 5-95% 12V tot vse

myslim ze by to pro nekoho z vas nemel byt zadny problem :slight_smile:
pripadne jestli by se to dalo vyresit jednoduseji tak s tim nemam problem ,

potrebuji dodat kompletne funkcni reseni tzv plug and play
finance nejsou problem
Diky moc za odpoved

Většina přítomných by potřebovala další podrobnosti:

Odkud jseš? Stačí oblast.
Nemáš po ruce datasheet toho ventilu nebo alespoň jeho označení?
Jaký si představuješ nejzažší termín?
Chceš vývoj zařízení nebo i jeho výrobu? (kolik kusů)
V jaké kvalitě si to představuješ? (bastl, standard, profi)

To zhruba zajímá mne. Kluci určitě přijdou s dalšíma otázkama.

Zdravim , diky za odpoved

Jsem z Vysociny

V prvnim prispevku jsem to napsal trochu jednoduse tak uvedu konkretni priklad o ktery se mi jedna . Jedna se o aplikaci v os. voze kde je originalne regulace tlaku turbodmychadla resena pomoci podtlaku kde el. ventil ovlada podtlakovou bankou pozici lopatek turba ( urcite znate motory od VW TDI ) . Ja z duvodu vymeny turba za jine ktere je ovladane originalne el. aktuatorem od firmy Hella potrebuji tento prevodnik . Toto zarizeni prinese lepsi reakce pri regulaci kde se lopatky nastavi ihned na danou pozici a eliminuje se tim prodleva dana podtlakovou regulaci a vyhnu se predelavani ovladani na podtlakove .
urcite nemam problem aktuator poslat postou na testovani
nejake konkretni data asi k sehnani nejsou to co vim jsem napsal v prvnim prispevku , zapojeni pinu na actuatoru mam

kvalita vyrobku je mi vcelku jedno staci bastl nebo standard jde mi hlavne o funkcnost pokud by to nekdo dokazal udelat a vyzkousel bych si to v praxi tak by asi potom nebyl problem zajistit nejak odber kde by se dalo zapracovat na kvalite .

To je prvni level ktery bych chtel vyresit . Jsou totiz aktuatory ovladane PWM a CAN . Druhy level by potom byl prevodnim PWM - CAN ale to asi neni tak jednoduche

termin je vcelku jedno , jak na to kdo bude mit cas

original ventil
skoda-dily.cz/nahradni-dil/1 … -4361.html

pouzity na turbodmychadle

Actuator Hella 6NW 008 412 Garrett 712120

autoscan.ro/data_files/content_photos/image/5.gif
actronics.eu/wp-content/uploads/ventura/hella-turbo-actuator-garrett-turbo-actuator.jpg

:arrow_right: administrator: příspěvek byl upraven

:arrow_right: administrator: přiloženy externí soubory
ventil-1.gif
turbo-1.jpg

Dobrá.

Momentálně mám rozdělaný jiný džob, ale pokud vydržíš cca 10 dnů,
tak bych se ti na to mrknul.

Samozřejmě pokud se do té doby neobjeví někdo jný.

Takové zařízení firma ve které dělám vyrobila pro jednu fabriku v maďarsku právě na testování ventilů. Jednalo se o dvojitý PWM regulátor , řízený přes RS485, rozsah nastavení frekvence PWM 0.1-1000Hz , střída 1-99%. Spíná nápětí až do 48V. Taky to měří proud který ventilem teče a vrací po sběrnici. Montáž na DIN lištu. Procesor kterej jsme na to použili umí i CAN takže by to šlo upravit. Když tak mi napiš, pokud Tě to zaujalo.

Divous : OK , tak se mi ozvy jak to bude mozne

Radius : az to pro me bude aktualni tak ti napisu a hodime o tom nejakou diskuzi

zatim diky panove

Dchip: máš tam SZ.

Dchip se mi stále neozývá.
Nemáte na něj někdo náhodou kontakt?