CFL žiarovka a triak

Zdravim.
Mam zapojenie podla obrazku v prilohe. Malo by to byt SS relay. Triak BTA16-600 http://www.onsemi.com/pub/Collateral/BTA16-600BW3-D.PDF spinam s MOC3043 pdf.datasheetcatalog.com/datasheet/motorola/MOC3042.pdf. Podla DS by mal byt MOC aktivny pri prude ledkou 5mA.
Moj problem spociva v tom, ze ak chcem tymto obvodom spinat CFL žiarovku, tak žiarovka bzuci. Skusal som aj väčši prud pre ledku (do 10mA) no to nepomohlo, tam problem nebude. Teraz ju napajam priamo z baterie, neskor by som chcel zapojenie ovladat procesorom. Skusal som aj ine CFL ziarovky, vo väcsine pripadov bzucali vsetky.
Mate nejake rady, napady ako bzucanie odstranit ? Trebars zmenou, pridanim nejakych suciastok do zapojenia.
Viem ze existuju stmievatelne CFL, ktore by asi nebzucali, no zapojenie by tak nebolo univerzalne.

myslim, ze je to nesmysl… jako regulovat zarivku triakem. Navic je uvnitr zarovky vysokonapetovy zdroj , ale mozna se pletu. …

nechcem ju regulovat, ide mi len o stale zapnutu, alebo vypnutu ziarovku. Nechcem robit ziadne stmievanie.