BM 566(A) Kompletní dokumentace

Zdravím Vás ve spolek.
S velkou nadějí se na Vás všechny obracím s prosbou.
Hledám veškeré materiály k osciloskopu TESLA BM566(A).
Na webu už jsem něco našel. Našel jsem popisy, příručky a nějaké schémata( ne moc kvalitní)
Velmi rád bych vytvořil manuál v DOC k tomuto, ještě dost rozšířenému osciloskopu, samozřejmě s tím, že ho nabídnu všem.
Už se mi podařilo sehnat: instrukční knížka (obsahuje popis, návod na obsluhu, schémata)
Vše ve formátech PDF nebo JPG.

Rád bych sehnal: kvalitní kopie elektro Schémat.
Dokumentaci pro servis, včetně popisů měřících bodů (případně nějaké servisní manuály, jestli existují)

Dïky. David

:arrow_right: administrator: přesunuto z "Elektronika bez mikrokontrolérů, procesorů"

Můžu ti to celé v PDF poslat, jestli chceš, ale osciloskop je to celkem k ničemu, protože Blbě Měří (což je ta zkratka BM).

aj ja zhánam dokumentáciu k osciloskopu BM566A mam z tunelovými diodami , potreboval by som schému kde su meracie body + hoddnoty napatia , kto by vedel poradiť kde mam hladať chybu , ked privediem z kalibratoru signal tak mi to zobrazuje len L-ko namiesto obdlžníka ked privediem na druhy oscilkoskop stary elektronkový pekne beží obdlžnikový priebeh, nezobrazuje mi to opačnu periodu vlastne len polovičnú , nefunguje x-y zapinanie a je tam reset a 1x nefunguje ostatne ide

prosím ozvite sa mi na marky78mark@gmail.com , zhanam aj tunelove diody do osciloskopu