Kde koupit držák modulů (PCB tooling block)?

Ahoj,
nevíte kde u nás sehnat PCB tooling block? Případně jaký je český název.

Mám doma už docela dost modulů k pokusum s PIC (rele, rtc, com, lcd atd…)a když to pospojuju na stole, tak je z toho takové křehké klubíčko drátů a jen čekám kdy se kde co spojí.
Takovéhle udělátko by se mi celkem hodilo.

:arrow_right: administrator: přejmenováno z “Držák modulů”

:arrow_right: administrator: přiloženy externí soubory
PCB tooling block.jpg

Ahoj. Pokud se ty moduly k te desce pajeji tak zde je vyber gme.cz/laboratorni-plosne-spoje. Pokud to chces jenom zastrkavat tak je tady toto gme.cz/nepajiva-kontaktni-pole.
Pokud jsem to nepochopil tak promin.

cau, kupovat? muzes si pomoct treba tvrdsim kartonem,soolitem ,slabsi drevotriska
nektery moduly maj na prichyceni dirky takze distancnima sloupkama k sobe , popripade papirova krabice :laughing:
jinak “PCB tooling block” co strejda nasel 200mm x 300mm / 2 218,59 Kč CZK to bude asi k necemu jinymu

No právě že všechny tyhle moduly mají dířky,
namátkou třeba tento ebay.com/itm/5V-Two-2-Channe … 2a26055221

tak sem myslel, že bych do něčeho našrouboval ty sloupky co se používají u základních desek na PC a na ně potom přidělal tyhle moduly.
V dřevě nebo kartonu by to asi nedržělo. Zkusím někde sehnat asi PP plastovou desku a vrtat a vrtat a vrtat.

Jen si nejsem jistý, jestli soudruzi v číně vyrábějí ty montážní dírky aby pasovali do nějaké mřížky.

pozor maj jinej zavit , a srouby maj docela velky hlavy, ty co mam teda ja

proc by to nedrzelo ? pokud se jedna o pokusi na slole , je to rychly a dostacujici, samozrejme na trvale pouziti rozhodne ne, (to jsi neuvedl)
to bych nerek ze si cinani daj zalezet aby to nekam pasovalo…,
a diry vrtat az pri montazi nebo hodne direk pride na zmar .