Digitální vs. analogová filtrace

Ahoj, mám dotaz…chtěl bych sestrojit filtr nejlépe digitální, který by uměl odfiltrovat frekvenci 50Hz a zároveň 16,7Hz. Digitální filtrací dokážu odfiltrovat jednu z těchto dvou, ale obě mi příjde jako oříšek. Slyšel jsem názor, že když použiju analogovej filtr velké strmosti se zlomovou frekvencí někde kolem 10Hz tak to bude dobré, ale tohle řešení mi příjde dost prasácký a také drahý. Nemá někdo nějaký nápad? Dík

Napiš co Ti má vlastně tím filtrem projít. jestli 0-10Hz stačí nebo jen vyříznout 50Hz a 16Hz, jakej mezní kmitočet nad 50Hz musí projít ? atd…
Na jakém MCU/CPU/DSP to budeš počítat ?
Podle toho se zvoli vhodný ty filtru.
Sice hodně záleží na cílové aplikaci ale preferoval bych digitální filtraci, pokud se nejedná vyloženě o nějakej triviální filtr.

Ahoj, poběží to na STM32F100. Co se týče mezního kmitočtu nad 50Hz tak myslím, že to není potřeba uvažovat. V podstatě jde pouze o měření konstantního napětí, které může být zarušeno těmato dvěma frekvencema. Tedy nemělo by se příliš měnit. Pokud by to skutečně stačilo fitrovat na 0-10Hz asi by se to dalo zvážit. V tuhle chvíli mám od jednoho známého slíbeno, že něco namodeluje v labjů a pošle mi vygenerovanej kód filtru v céčku. Na to jsem docela zvědavej, protože co se týče filtrací tak jsem úplně mimo.

Nebude jednoducsie vstup viest cex RC clen ako daco filtrovat digitalne, co znamena u teba konstantne napetie?

Pokud Ti stačí dolní propust tak to zařízní analogovým filtrem tak aby měl zlom na těch 10Hz a zbytek dofiltruješ IIR filtrem digitálně. Naimplementuj ho flowtově, případně FRAC32 abys neřešil zaokrouhlovací chyby (na to jsou zpětnovazební filtry citlivý) a bude to ok. F100 to zvládne hravě.

Atlan: bude, ale zavysí na odstupu užitečný versus rušivý signál a jestli má ten filtr pustit 10Hz a potlačit 16Hz aspoň -30db tak to analogem budeš dělat težko.

Ahoj, díky za odpovědi. Postupnou separací nápadů to vypadá na toto řešení: V prvním případě tam dám dolní propust druhého řádu se zlomovou frekvencí těsně za vzorkovací frekvencí AD převodníku. Ta ještě nevím jaká bude, ale pokud to půjde tak asi 1kHz. Pak se v labvjů navrhne nějakej FIR filtr, kterej bude mít na obou rušivých frekvencích útlum minimálně 60dB. No snad toto nění úplná blbost, ale pokud by byl ještě nějakej inteligentní nápad budu rád. Třeba by mě zajímalo jestli se dá nějak rozumně navrhnout ten filtr bez pomoci labvjů, např. pomocí nějakého free programu, protože bych si s tímto rád trošku pohrál, ale moc nevím kde začít. Dík.

Nevím jak labjů ale mám vyzkoušeno tohle: mds.com/products/qed-version-comparison
S tou zlomovou frekvencí si dej pozor - Fsamp - vzorkovací frekvence, tak potlačení filtru musí být na Fsamp/2 6*BIT [dB] BIT je rozlišení A/D. Jinak se ti tam ozrcadlí kmitočty který tam nechceš mít.

Takže pokud budu mít vzorkovací frekvenci např. 1kHz a zlomovou frekvenci dolní propusti na 250Hz tak by to mělo být v pohodě? Jinak našel jsem ještě jeden program: winfilter.20m.com/ a s tím mi to experimentálně funguje.

Zkus program od TI FilterPro. Např. odsud, kde nechtějí registraci: pandatron.cz/?600&filterpro

Není tak úplně podstatný kde máš zlomovou frekvenci, ale jaké máš potlačení (stop band) na Fs/2. Pro 8bit A/D by to mělo dělat 48dB o proti signálům které tě zajímají.

Propust horní/dolní 2.řádu má 12dB na oktávu.