Nová kniha

Zdravím všechny příznivce PICů. S potěšením mohu oznámit, že je tu nová publikace, která se zabývá céčkem. “Programování osmibitových mikrokontrolérů PIC v C s interaktivní simulací”. Přímo navazuje na předchozí - “Rozhraní mikrokontrolérů PIC …”, kam se i občas odvolává. Najdete v ní obsluhu základních modulů v mikrokontroléru, včetně rozhraní, které není běžné u řady PIC16 a tím je obsluha displeje LCD bez řadiče 44780. Takže klasika, kterou známe například z multimetrů, nebo bateriové techniky s požadavkem na nízkou spotřebu. V neposlední řadě je tu popis a příklady pro řízení stejnosměrných a krokových motorů pomocí polo- a úplných můstků (FETy). Naťukává se tu i systém reálného času RTOS. Jako referenční obvod se používá starý dobrý PIC16F877A a PIC16F917.
Co dodat? Spousta příkladů, obrázků a hlavně srozumitelný popis s fůrou informací, vhodný pro začátečníky, ale i staré pardy.

Enjoy it! 8) PepinoCz

A kde se dá sehnat tato kniha?

V záhlaví těchto stránek najdeš odpověď

Asi jsem slepej, ale Programování osmibitových mikrokontrolérů PIC v C s interaktivní simulací jsem nikde nenašel.

V nabídce jsou nové odborné publikace:
Rozhraní mikrokontrolérů PIC: Návrh vestavěných systémů s interaktivní simulací
Mikrokontroléry PIC a vestavěné systémy: PIC18 – použití assembleru a C
Programování 16 bitových mikrokontrolérů PIC v C: Naučte létat PIC24
Programování 32bitových mikrokontrolérů PIC v C: Zkoumání PIC32
ani v seznamu kam odkazují tyto odkazy jsem nic nenašel.

Omlouvám se Ti za zavádějící odpověď, slepý opravdu nejsi. Obrať se na email (Kontaktujte nás), který nahoře najdeš. Já to udělal taky tak a už mám vyřízeno. Tak se na mě nezlob, chtěl jsem pomoci.

V pohodě, stane se :slight_smile: