forum.mcontrollers.com - hlavní stránka forum.mcontrollers.com - fórum

.: fórum - hlavní stránka :.
Technology Stronghold by Rudolf Vesely
How to build Microsoft System Center hosted cloud series
FAQFAQ HledatHledat Seznam uživatelůSeznam uživatelů Uživatelské skupinyUživatelské skupiny RegistraceRegistrace
ProfilProfil StatistikaStatistika Soukromé zprávySoukromé zprávy PřihlášeníPřihlášení

nabídka odměny za pomoc s PIC32

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mcontrollers.com -> Off – topic

martasg1
Anonymní

PříspěvekZaslal: 08 říjen 2013, 11:19    Předmět: nabídka odměny za pomoc s PIC32 Citovat

Potřebuji urgentní PLACENOU profesionální pomoc s nastavením PIC32MX664 v mé aplikaci. Používám jazyk C a již od počátků práce s pro mě novým jádrem MIPS a programovým prostředím MPLAB X mou práci provází problémy. Ať už se to týká vývojového prostředí nebo samotného kontroléru.

Konkrétně se mi jedná o pomoc s nastavením taktování, cache, wait-states, interrupt priority a multivectorinterrupt. Dále odbornou konzultaci nad periférií change notification tohoto obvodu.

Pokud si prosím někdo troufáte na velice odbornou a profesionální placenou výpomoc s projektem - neprodleně se mi ozvěte na můj email: martasg1@seznam.cz nebo na telefon 724 444 892.

Velmi to spěchá - potřebuji dokončit v co nejkratší době mé zařízení včetně programu aby bylo stoprocentně funkční.

Jsem živnostník takže zadám oficiální objednávku s mojím IČ. Na platbě se dohodneme.

Arrow administrator: přesunuto z "Microchip"

Anonymní

PříspěvekZaslal: 08 říjen 2013, 19:06    Předmět: Citovat

Zde...

http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=60542

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mcontrollers.com -> Off – topic Časy uváděny v GMT + 2 hodiny

Strana 1 z 1
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.