forum.mcontrollers.com - hlavní stránka forum.mcontrollers.com - fórum

.: fórum - hlavní stránka :.
Technology Stronghold by Rudolf Vesely
How to build Microsoft System Center hosted cloud series
FAQFAQ HledatHledat Seznam uživatelůSeznam uživatelů Uživatelské skupinyUživatelské skupiny RegistraceRegistrace
ProfilProfil StatistikaStatistika Soukromé zprávySoukromé zprávy PřihlášeníPřihlášení

MPLAB a BREAKPOINT na událost?

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mcontrollers.com -> Microchip

Michal V
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 07 listopad 2007, 13:39    Předmět: MPLAB a BREAKPOINT na událost? Citovat

Nevíte někdo jestli sedá v MPLABu nastavit BREAKPOINT na událost.
Tj. aby reagoval na změnu bitu nebo registru?
Potřebuji zjistit co mi přepíná jeden bit v už dost složitém programu,víc jak 1000 řádků, a krokování nepřichází v úvahu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

jankop
moderátor
moderátor

PříspěvekZaslal: 07 listopad 2007, 15:23    Předmět: Citovat

Pokud se bavíme o debuggeru, tak bych řekl že ne.
V případě simulátoru jsem to sice nepoužil. ale položka Debugger/Complex Breakpoint by tebou požadovenou funkčnost měla bez problémů dokázat. Hovořím o prostředí MPLAB 7.62
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Michal V
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 07 listopad 2007, 16:39    Předmět: Citovat

Už jsem ten problém s přepínaným bitem našel. Ale moc díky za odpověď .
Určitě to vyzkouším ať vím pro příště.

Ještě bych měl jeden dotaz, asi by to bylo na nové téma ale nechci hned po registraci zaplavit zdejší fórum. Nevíte někdo kde by se dalo počíst (pokud možno v češtině) jak začít programovat PICky v C++? Moje prográmky v asembleru mi už začínají přerůstat přes hlavu a je čím dál tím složitější se v nich orientovat takže mě to tlačí do toho Céčka. Mroblémů s tím budu mít asi spostu protože jsem se v C++ dostal jen tak dva malé krůčky za "Ahoj světe" takže jsem úplný začátečník. Pro začátek by mi stačilo rozblikat LEDku Razz a pak už se snad chytím. Díky moc
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

administrator
hlavní administrátor
hlavní administrátor

PříspěvekZaslal: 07 listopad 2007, 19:53    Předmět: Citovat

Michal V napsal:
... Ještě bych měl jeden dotaz, asi by to bylo na nové téma ale nechci hned po registraci zaplavit zdejší fórum. ...

Klidně zaplav Smile

Michal V napsal:
... kde by se dalo počíst (pokud možno v češtině) jak začít programovat PICky v C++ ...

V češtině snad jedině něco z Benu.

V angličtině máš nejvíce informací samozřejmě na www.microchip.com. Budeš to tam asi chvíli hledat, ale zase riskuješ maximálně to, že stáhneš něco špatného a ne že koupíš něco, co nebudeš moci vrátit Smile.

You can do everything in assembler, but no one wants to program in assembler anymore.
... Yukihiro Matsumoto

Rudolf Vesely on LinkedIn
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra mcontrollers.com -> Microchip Časy uváděny v GMT + 2 hodiny

Strana 1 z 1
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.