Pripojenie HDD k satelitnému prijímaču

Dobrý deň,prosím o radu čo treba urobiť,aby HDD a-data CH94 500GB fungoval ako pamäťové médium so satelitným prijímačom AB Cryptobox 550HD.Podotýkam,že HDD s počítačom funguje bez problémov,sat.prijímač s USB kľúčom 4GB funguje tiež.Pri pripojení HDD k satelitnému prijímaču,prijímač nespozná HDD.
Ďakujem predom za radu
Borko :smiley:

Ten HDD je napájem po USB nebo má svoje externí napájení?

Ten HDD má napájanie USB.Problém sa už “vyriešil”.AB Cryptobx má 2 USB.V prednom HDD nepozná,ale v zadnom to ide bez problémov.Mám ale ďaľši problém.Ak nahrám na USB kľúč video v tomto prijímači,tak sa nedá prehrať v TVP Samsung UE42F5000.Hlási,že nepodporuje momentálne tento formát.Zaujímavé je,že ani počítač nevie prehrať toto video.kurzor pod obrazom sa pohybuje,ale nieje ani obraz ani zvuk.TVP USB nahrávky napr. zo SETTOPboxu,alebo z kamery vie prehrať.Už som z tých formátov magor.
Ďakujem za názory a trpezlivosť. :smiley: :open_mouth:

Jak jsem psal,tento sat neznám,ale například některé přijímače s licencovanou čtečkou mají záměrně formát záznamu takový ,aby nešel nikde jinde přehrát. Je to tuším kvůli autorským právům.

Nahrať na usb nahrávku nahráš,ale v TV ani v PC sa nedá spustiť,pretože je kódovaná.Prehrať sa to dá len z AB cryptoboxu.Tu máš link na fórum o tomto boxe. ab-forum.info/viewforum.php?f=191 hodne sa tam dá dočítať a dozvedieť.

Ďakujem za link na informácie na AB Cryptobox,veľmi mi to pomohlo. :smiley: