Visual studio professional 2012 - tvorba exe suborov

Zdravim Vas, vcera som nainstaloval visual studio 2012 nakolko by som sa rad naucil napisat si nejaky jednoduchy program. Nejaky tutorial som nasiel a pomocou neho spravil a odladil jednoduchy program ale nikde som nenasiel moznost ako skompilovat vysledny kod do spustitelneho .exe suboru. Je to vobec v tejto verzii mozne? Vedel by niekto poradit? Dakujem

:arrow_right: administrator: přesunuto z "Ostatní"

Ked sa ti ho podarilo odladit, tak sa ti vytvoril aj .exe subor. Mam sice VS 2010, ale snad to nezmenili. V zlozke projektu pohladaj zlozku \bin\Debug. Cestu k projektu si zadavas pri vytvarani projektu, tak by nemal byt problem dostat sa k nemu.

Záleží na jazyku kterým to překládáš. Např. C++ generuje EXE, C# pseodokód (sice jakýsi exe taky, ale takový který volá interpreter).

Ja vyberam Basic, ale tu moznost tam nevidim, ale mam to v PC dva dni takze mozno robim len chybu

Basic generuje .NET pseudokód (stejně jako C#). Spouštěcí EXE se dá najít v adresáři projektu bin\Debug. Při spouštění na jiném PC vyžaduje nainstalovaný .net framework.

Super dakujem Vam vsetkym, uz som to nasiela bezi to tak ako ma. Mal by som ale este jednu otazku, riesil niekto z Vas uz komunikaciu MCU(konkretne AVR) po seriovej linke v tomto prostredi? Nieco som cital na nete o knizniciach ale nemam potuchy kde ju najdem a ako ju tam dostanem, pripadne nemate nejake tipy na dobru literaturu? Dakujem

Nedělám s tím, ale jen tak namátkově nějaký příklad (mělo by to být celkem jednoduché): xtremevbtalk.com/showthread.php?t=316181