Riadenie výkonu zariadenia. Podľa čoho určiť frekvenciu PWM?

Zdravim Vas, podla coho sa urcuje frekvencia PWM pre riadenie vykonu nejakeho zariadenia? Je mi jasne ze napriklad pre riadenie vykonu ziarovky nemozem pouzit nizku frekvenciu kvoli tomu zeby pocas regulacie blikala podla frekvencie ale mozem napriklad pouzit pre riadenie tejto ziarovky frekvenciu napriklad 10kHz? Dakujem

:arrow_right: administrator: přejmenováno z "Frekvencia PWM"

Frekvenci PWM můžeš zvolit víceméně libovolně. Pro žárovku stačí i 100Hz, ale pokud použiješ 10kHz, nic by se stát nemělo. U PWM totiž není důležitá frekvence, ale poměr mezi sepnutým a vypnutým stavem. Pokud řídíš výkon například motoru, pak je třeba přihlédnout k indukčnosti. V případě čistě odporové zátěže na frekvenci víceméně nezáleží.

Ano to s tou ziarovkou mi je jasne a aj v simulacii mi vychadzalo ze frekvencia v podstate nema vplyv na vyslednu hodnotu napatia na zatazi. Ide mi o to ze chcem v jednom zariadeni riadit velkost napajacieho napatia rezonancneho obvodu pomocou PWM (zapojenie je v podstate chopper) a podmienka je aby bol riadiaci signal galvanicky oddeleny od silovej casti. Chcel by som pouzit oddelovacie transformator od Coilcraftu (SD250-1L) avsak ten pracuje vo frekvencom rozsahu 10-250kHz tak preto som chcel vediet ci vyssia frekvencia nebude problem

Zrovna u transformátoru bych byl asi opatrnější - PWM má ostré hrany sepnutí a vypnutí - a tudíž bys do něj pouštěl de-facto daleko vyšší frekvenci. Nebylo by lepší použít místo trafa optočlen ?

Ten transformator je prave urceny pre riadenie mosfetov a frekvencia ktorou riadim rezonancny obvod je nastavena na cca 25kHz a hrany su v pohode takze toho sa az tak nebojim. Optocnel pouzit nemozem kvoli malym prudom ktore dokazu spinat a potrebe dalsieho napajania

Chtel bych se zeptat na nasledujici problem.
Da se ridit pomoci PWM vykon Peltierova clanku gme.cz/peltierovy-clanky/m-tec1-12710-225-c-p601-019/ ktery ma max. proud 10A?
Dle mych informaci je clanek v podstate polovodic, takze nema zadnou indukcnost a tim padem by PWM mohlo byt treba i 10kHZ. Nicmene pokud se to snazim spinat napr. BUZ11 a ATMEGA 8 dojde k tomu ze se program pri zavirani tranzistoru kousne. Nevim proc. Kdyz dam kondeznator mezi D a S tak to funguje v poradku, ale nevim co se uvnitr deje a proc.
S pozdravem

Nechybí Ti jen filtrační kondenzátor na napájení ATmegy (nejlépe ještě napájení přes malou tlumivku), že by se proudový puls přenesl do jejího napájení?

Dragon: Určitě doplnit blokování megy a na napájení dát zenerku 5v6. Jestli nemá mosfet žádný odpor do gate, tak to to taky moc chodit nebude. Podobný problém jsem měl u PIC.

Když doplníš kond mezi G a S, tak zpomalíš spínací hrany, který vyvolávají rušení.

Filtracni kondenzator samozrejme mam, zkusim jeste doplnit tlumivku. Co by to melo byt za typ?
Nechapu, proc mam mit zenerku 5V6. Pouzivam LD regulator typu 7805.
Odpor do Gatu taky nechapu, protoze prave tento MOSFET ma Treshold napeti 4V, a max napeti 20V, tudis pokud tam davam 5V je to tak akorat aby tranzistor by zrovna zavreny.

zenerka se tam dává proto, protože ti po napájením za stabilizátorem můžou běhat špičky o kterejch nemáš ani tušení, že tam jsou. Hlavně když je to výkonová aplikace.
Odpor do gate se dává proto aby se lehce zpomalily hrany, dává se tam od 2R2 - třeba 100R podle frekvence. Hlavně při ovládání mosfetu na vysoké frekvenci teče do gate vcelku obrovský proud, špičkově to může být několik A. Horší to bývá při vypínání, protože jednak vybíjíš kapacitu G - S, ale taky mnohem menší kapacitu D - G.

tosi.cz/elektro/MOSFET_driver.html

Použil bych tohle jako budič a paralelně k D-S článek RD+C(10n-100n,100R+paralelně rychlou diodu-katoda na S).