Komunikace dvou TTL zařízení - jaký rezistor mezi nimi?

Ahoj, dejme tomu, že mám dvě TTL zařízení, třeba MCU, a chci je propojit - například jedním vodičem mezi klasickými datovými piny. Jedno zařízení bude hodnotu nastavovat, druhé číst. Vím, že je jede propojit přímo, ale viděl jsem hodně zapojení s rezistorem. Jakou by měl mít hodnotu? A pár otázek k tomu:

  1. změní se hodnota rezistoru, když půjde o CMOS zařízení s 3,3V?
  2. změní se hodnota rezistoru, když půjde o TTL vs. CMOS (5V vs. 3,3V?

Děkuji.

:arrow_right: administrator: přesunuto z "Ostatní"

Z 3,3V na 5V:
mcu.cz/news.php?extend.2212

Obráceně z 5V na 3,3V stačí odporový dělič 1K2 a 2K2 nebo místo 2K2 použít zenerku 3,3V.
Tu bych použil i pro CMOS 12V. Záleží jen jaký proud stíhá dodat výstup do děliče.

Pro TTL do TTL zkus můj oblíbený 1K. Omezí to jen zkratový proud, kdyby se vstup omylem přepnul do výstupu s jinou polaritou.

PS. newark.com/pdfs/techarticles … sBrchr.pdf

:arrow_right: administrator: přiloženy externí soubory
3_3vto5vAnalogTipsnTricksBrchr.pdf (953 KB)

ahoj, asi jsem se nepřesně vyjádřll, neměl jsem na mysli convertor úrovní (max, dělič apod.), ale šlo mi o odpor zapojovaný do série mezi dvě zařízení (oddělovací?). Asi jsem to zamotal těma dalšíma příkladama:( Čili zjednoduším to - mám dvě TTL a propojím je, Dík.

Pro TTL do TTL zkus 1K. Omezí to jen zkratový proud, kdyby se vstup “omylem” přepnul do výstupu s jinou polaritou. Více bych neřešil. Možná na vysokých frekvencích to trošku “upraví” tvar, ale běžná komunikace nebo jiný přenos signálu je v pohodě.

dík

Vzhledem k vnitřnímu zapojení TTL obvodu (často neplatí pro novější technologie, pro CMOS neplatí vůbec) obsahujícímu na vstupu přechod P-N, odpor 4k k napájení a povoleným vstupním/výstupním napětím pro “0” (0.8/0.4V) by tento odpor neměl překročit 330R.

dik. a když to tedy bude cmos/cmos?