Připojení, debugging programátorem USBasp v AVR Studio

Ahoj, začínám s Atmely. Koupil jsem si usbasp programátor a pracuji v avr studiu. Avšak nemohu se k programátoru připojit přes studio, abych mohl aplikace debugovat. Někde jsem se dočetl, že to snad jde udělat nějaký most přes avrdude ale nikde jsem neobjevil jak.

Navíc nejde mi jen o to nahrát tam ten program, ale o nějakou možnost lazení.

Zkouším to už 2 dny a bez úspěchu. Jakákoliv pomoc mi tedy přijde vhod.

Děkuji

:arrow_right: administrator: přesunuto z "AVR"

:arrow_right: administrator: přejmenováno z "usbasp a avr studio"

Ahoj, pravděpodobně máš pouze programátor, který pochopitelně neumožňuje ladění. Potřebuješ JTAG emulátor. Jeden mám k dispozici. Je to jak programátor, tak i emulátor JTAG.

Co je lazení nevím, ale ladit tenhle výtvor neumí (“USBasp is a USB in-circuit programmer for Atmel AVR controllers.”). Na stránce výrobce fischl.de/usbasp/ je readme.txt, kde je popsáno použití (pomocí avrdude). Jsou tam i odkazy na jiné sw, které by s tím měly pracovat (narozdíl od avrdude grafické).
Pro ladění avrek potřebuješ jtag. Většinou se však dá vystačit s nějakou tou ledkou.

Bohužel sis nevybral výrobek podporovaný přímo avr studiem (např. nějaký stkxxx nebo avrisp klon), takže budeš mít co dělat.

Děkuji vám za odpovědi.
Asi jsem tedy nevybral ten nejvhodnější programátor. Bohužel.
Ale jiný si v tuto chvíli pro mé skromné bastlení pořizovat nebudu.

V AVR Studiu lze pustit sw debugging, s čímž si v tuto chvíli postačím a problém, kvůli kterému jsem potřeboval přímé lazení jsem již vyřešil.

Ještě jednou děkuji.

Takze neni zadna moznost pouziti USBasp ve AVR studiu? Neco jsem se docetl o tom, ze pres firmware AVR-Doper by to mohlo fungovat, ma nekdo s tim nejakou zkusenost?